About Us - ଓଡିଆ360

ଓଡିଆ360 ପୋର୍ଟାଲ୍ ଓଡିଶା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବରେ ବିକଶିତ ହୋଇଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଆମେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ସୂଚନା, ଓଡିଶା ସରକାରୀ ଏବଂ ବେସରକାରୀ ଚାକିରୀ, ସର୍ବଶେଷ ସମ୍ବାଦ, ସର୍ବ ବୃହତ କାରବାର ପଇସା ତିଆରି କୌଶଳ ଏବଂ ଉପାୟ, ଓଡିଆ ରନ୍ଧନ ରେସିପି, ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୂଚନା ୱାଲପେପର, ଓଡିଶା ସରକାରୀ ସୂଚନା, ଓଡିଆ HD ଭିଡିଓ, ଓଡିଆ HD ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଓଡିଆ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍, ଓଡିଆ ଜଲିଉଡ୍ ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଓଡିଆ360 ମଧ୍ୟ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଅଧିକ ସେବା ଯୋଗାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ତେଣୁ ଆମ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ |

ବର୍ତ୍ତମାନ, Odia360 ଅତିରିକ୍ତ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ତଳେ ସେବା କରୁଛି ଯାହା ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆମେ ଅଧିକ ଅନନ୍ୟ ସୂଚନାପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସେବା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛୁ | ଆମର ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ, ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଆମର ଲାଇଭ୍ ଚାଟ୍ ସୁବିଧା ବ୍ୟବହାର କରି ସିଧାସଳଖ ଆମ ସହିତ କଥା ହୋଇପାରିବେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ କେଉଁ ସେବା ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଆମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ, ସେହି ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଆମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ |

Gadgets Odia360, ଓଡିଶା ର ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଆ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ଲଗ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ପାଇବେ ନୂତନ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଜ୍ଞାନ, ନୂତନ ମୋବାଇଲ ସୂଚନା, ନୂତନ ଗ୍ୟାଜେଟ୍ ସୂଚନା, ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି, ନୂତନ କମ୍ପୁଟର ଏବଂ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ | ଆପଣ କିଣି ପାରିବେ Amazon, Flipkart, PayTM, TataCliq ଭଳି ୱେବ୍ସାଇଟ ରୁ ନୂତନ ଗ୍ୟା
ଜେଟ୍, ନୂତନ ମୋବାଇଲ, ନୂତନ କମ୍ପୁଟର କମ ଦାମ ରେ | ଆଜି ହିଁ ଆମ ସୋସିଆଲ ପେଜ ଗୁଡିକ ଫୋଲୋ ଏବଂ ଶବସକ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ |ଗ୍ୟାଜେଟ୍ ଓଡିଆ 360 ପୋର୍ଟାଲ୍ ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବରେ ବିକଶିତ ହୋଇଛି | 

ଧନ୍ୟବାଦ
ଓଡିଆ360



ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ