PUBG ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର: ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ Battlegrounds ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଉପଲବ୍ଧ, କିନ୍ତୁ ????

PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ପୁଣି ଥରେ ଖବରରେ ଅଛି | ନିକଟରେ, PUBG ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେଉଥିବାବେଳେ, KRAFTON କମ୍ପାନୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ଏହି ଖେଳକୁ ନୂଆ ନାମ ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡସ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ଅଣାଯାଉଛି | ସେବେଠାରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ତାରିଖକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ। 

pubg Battlegrounds Mobile India

ଯଦିଓ କମ୍ପାନୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଏହି ଖେଳର ଲଞ୍ଚ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଖେଳର କ୍ରେଜ ଏତେ ଅଧିକ ଯେ ସେମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖୋଜିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ନକଲି APK ଫାଇଲ୍ ପାଇଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଲିଙ୍କ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |


ବ୍ୟାଟଲ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡସ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନକଲି ଲିଙ୍କ୍

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଖେଳର ଘୋଷଣା ପରେ ସାଇବର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ନକଲି ଡାଉନଲୋଡ୍ ଲିଙ୍କଗୁଡ଼ିକର ଏକ ଲମ୍ବା ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି | ଏହି ଲିଙ୍କଗୁଡିକରେ, ବ୍ୟାଟ୍ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲରେ ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ଡାଉନଲୋଡ୍ ସହିତ ଜଡିତ ହଜାର ହଜାର ବିକଳ୍ପ ଦେଖିବେ | କିନ୍ତୁ, ହଠାତ୍ ଏହି ଲିଙ୍କଗୁଡିକ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହି ଲିଙ୍କଗୁଡିକ ଫୋନରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ହ୍ୟାକର୍ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରିବ |


ବ୍ୟାଟଲ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡସ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରକୃତ APK

ଲୋକପ୍ରିୟ ପବ୍ଜି ମୋବାଇଲ୍ ସମୀକ୍ଷକ ଓସେନ ଶର୍ମା ନ୍ୟୁଜ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ସ୍ପୋର୍ଟସକେଡାକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଖେଳ ପାଇଁ APK ଜୁନ୍ ମାସରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଏହି ଖେଳର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଏକ ମାସ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଖେଳର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ଚଳିତ ମାସ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବୋଲି ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି।

pubg coming soon in india

ବ୍ୟାଟଲ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡସ୍  ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲଞ୍ଚ

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା, କ୍ରାଫ୍ଟନ୍ ଏହି ଖେଳ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି APK ଫାଇଲ୍ ଘୋଷଣା କରି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଉଥିବା ଏହି ସମସ୍ତ ଲିଙ୍କ୍ ଏବଂ APK ଫାଇଲଗୁଡିକ ନକଲି | ଏଥି ସହିତ, ଏହି ଖେଳ ଆସନ୍ତା ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରିବ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ |


କାହିଁକି ଭାରତରେ PUBG ନିଷେଧ କରାଯାଇଥିଲା

ଗତ ବର୍ଷ ଚୀନ୍ ବିରୋଧରେ ଡିଜିଟାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ କରୁଥିବାବେଳେ ଭାରତ ସରକାର PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଥିଲେ। ଏହି ଖେଳ ସହିତ, ସାର୍କ ଅନେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ପ୍ରୟୋଗ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ତେବେ, PUBG ମୋବାଇଲ୍ ର ନିଷେଧାଦେଶ ପଛରେ ସରକାର କହିଥିଲେ ଯେ PUBG ସମେତ ଅନେକ ଆପ୍ ଦେଶର ସାର୍ବଭୌମତ, ଅଖଣ୍ଡତା ଏବଂ ନିରାପତ୍ତାକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଜଡିତ ଥିଲା।


ବ୍ୟାଟଲ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ହିଁ PUBG ଅଟେ କି ?

PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ଭାରତରେ ନୂଆ ନାମ ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡସ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସହିତ ପରିଚିତ ହେଉଛି | ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳରେ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କମ୍ପାନୀ ବ୍ୟାଟଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଏକ ଭାରତ-ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଖେଳ ଭାବରେ ଆଣୁଛି। ଏଥି ସହିତ, କମ୍ପାନୀ PUBG ମୋବାଇଲ୍ ତୁଳନାରେ ଏହି ଖେଳରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି | ଏହି ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ହଟାଇବାକୁ କମ୍ପାନୀ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଭାରତରେ ପୁରୁଣା ଖେଳ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଯାଇଥିଲା।


୧୮ ମେ ରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବ୍ୟାଟଲ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ, ଅଫିସିଆଲ ପେଜ ରେ ସେୟାର କରିଛି ବ୍ୟାଟଲ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ | 


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post