ନୋକିଆ 6600 ଏବଂ ନୋକିଆ 3660 ନୂଆ ଅବତାରରେ ଆସୁଛି, ପୁରୁଣା ଦିନ ପୁଣି ଫେରି ଆସିବ କି ?

HMD ଗ୍ଲୋବାଲ୍ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମୋବାଇଲ୍ ବଜାରରେ ଏକ ନୂତନ ଅବତାରରେ ନୋକିଆର କ୍ଲାସିକ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରୁଛି | ଏହା ସହିତ ଗ୍ରାହକମାନେ ନୂତନ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ସହିତ ପୁରୁଣା ଫୋନକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି ଲିଙ୍କକୁ ଆଗକୁ ନେଇ କମ୍ପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଟି ପୁରୁଣା ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ - ନୋକିଆ 6600 ଏବଂ ନୋକିଆ 3600 ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି | 

ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଦୁଇଟି ଫୋନ୍ 4G ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଜିର ନୂତନ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ସହିତ ତିଆରି ହେବ | ବାସ୍ତବରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟ୍ ମାଲେସିଆରେ SIRIM ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି | ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିପ୍ଷ୍ଟର ମୁକୁଲ ଶର୍ମା ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।


ନୋକିଆ 6600, ନୋକିଆ 3660

nokia-6600-3660

ମୁକୁଲ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସିଆରଏମ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ସାଇଟର ସ୍କ୍ରିନସଟ ସହିତ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ସୂଚିତ କରୁଛି ଯେ ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ଶୀଘ୍ର ଏସିଆ ବଜାରରେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବ |


ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଲିକାରେ ଏହି ଆଗାମୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ | ଏଥି ସହିତ କମ୍ପାନୀ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ। ଯଦି କମ୍ପାନୀ ନୋକିଆ 6600 ଏବଂ ନୋକିଆ 3660 ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛି, ତେବେ ନୋକିଆ ପ୍ରେମୀମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ |


ନୋକିଆ X50

ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ପେଣ୍ଟା-ଲେନ୍ସ ସେଟଅପ୍ ସହିତ କମ୍ପାନୀ ଏକ ଉପର ମଧ୍ୟମ ରେଞ୍ଜ ଫୋନରେ କାମ କରୁଛି, ଯାହା ନୋକିଆ 8.3 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଭର୍ସନ ଭାବରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରିବ। 

ତଥାପି, କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ ନୋକିଆ 8.4 5G ଭାବରେ ନୁହେଁ, ବରଂ ଏକ ଏକ୍ସ-ସିରିଜ୍ ଫୋନ୍ ଭାବରେ ବଜାରରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରିବ | ଏହା ନୋକିଆ X50 ନାମରେ ଏହି ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିପାରିବ | ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post