ଆମୀର ଖାଁ ନ୍କ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଠୁ କମ ନୁହନ୍ତି, ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ତାଙ୍କର ବୋଲଡ ଅବତାର

ମହମ୍ମଦ ଆମୀର ହୁସେନ୍ ଖାନ୍ ଜନ୍ମ 14 ମାର୍ଚ୍ଚ 1965 ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ ଟକ୍ ସୋ ହୋଷ୍ଟ | ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ 30 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଖାନ୍ ଭାରତୀୟ ସିନେମାର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ତଥା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଛନ୍ତି |

ira-khan-hot-bold

ଇରା ଖାନ 17 ଅଗଷ୍ଟ 1997 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ, ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କ ଝିଅ | ଆମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଙ୍କ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ବିଷୟରେ କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଇଉରିପାଇଡସ୍ ମେଡିଆ ନାମକ ଥିଏଟର ନାଟକ ସହିତ ସେ ତାଙ୍କର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ |

Ira Khan
Picture: Ira Khan/Instagram

ଇରା ଖାନ ମିଶାଲ କିର୍ପାଲାନୀଙ୍କୁ ଡେଟ କରିଛନ୍ତି | 2019 ଶେଷରେ କ୍ରିପ୍ଲାନିଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିବା ପରେ ଇରା ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ କୋଚ୍ ନୁପୁର ଶିଖାରେଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି | ସେ ଧୀରବାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶିକ୍ଷା ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କଲେଜ ଉତ୍କଳ ଯାଇଥିଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ତାଙ୍କର କିଛି ହଟ ଫୋଟୋ  - 

Ira Khan
Picture: Ira Khan/Instagram


Ira Khan
Picture: Ira Khan/Instagram


Ira Khan
Picture: Ira Khan/Instagram


Ira Khan
Picture: Ira Khan/Instagram


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post