[ଭିଡିଓ] ସେଲିନା ଗୋମେଜଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତ 'ଆଇସକ୍ରିମ'ର ବିଟ୍ ଉପରେ ଦିଶା ପାଟାନି

ଦିଶା ପାଟାନି ତାଙ୍କର ସାଧାରଣତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଅସାଧାରଣ ସ୍ନାପ୍ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦିଅନ୍ତି | ଫଟୋ ସେୟାରିଂ ଆପରେ 42 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହ ଦିଶା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି।

disha-patani-grooves-on-the-beats

ସମ୍ପ୍ରତି, ଦିଶା ପାଟାନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଏକ ପ୍ରବେଶକାରୀ ରିଲ୍ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିବାବେଳେ ଏକ ଡେନିମ୍ ସ୍କର୍ଟ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଏକ ଶିମିରି ଲେଭେଣ୍ଡର ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେଲିନା ଗୋମେଜଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତ 'ଆଇସକ୍ରିମ'ରେ ନାଚୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା । ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ -


ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରଭାସ ଦେବଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍ ଫ୍ଲିକ୍ 'ରାଧେ : ତୁମର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଭାଇ' ରେ ଦିଶାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅର୍ଜୁନ କାପୋର, ଜନ୍ ଅବ୍ରହାମ ଏବଂ ତାରା ସୂତରିଆଙ୍କ ସହ ମୋହିତ ସୁରୀଙ୍କ 'ଡୋ ଭିଲିୟାନ୍'ରେ ନଜର ଆସିବେ।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post