ଜିଆଓମିର ଏସି ଲଞ୍ଚ, ଏତେ ଧୀରେ ଚାଲିବ ଯେ, ଆପଣ ଶାନ୍ତି ରେ ଶୋଇବେ

ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ସହିତ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଏବଂ ହୋମ୍ ଆପ୍ଲାଏନ୍ସ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପରେ, ଜିଆଓମି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏୟାର କଣ୍ଡିସନର (ଏସି) ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛି, ଯାହାର ନାମ ଜିଆଓମି ସୁପର ଶାନ୍ତ MIJIA ଏୟାର କଣ୍ଡିସନର ଶୋଇବା ସଂସ୍କରଣ |

xiaomi-new-ac-mijia-air-conditioner

କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଏହି ଏସି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଶବ୍ଦ ଏତେ କମ୍ ଯେ ତୁମେ ଗରମ ଦିନେ ଶୀତଳ ପବନ ଖାଇ ଶାନ୍ତିରେ ଶୋଇପାରିବେ | ବୋଧହୁଏ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଏସିକୁ ସୁପର କ୍ୱିଟ୍ ଏବଂ ଶୋଇବା ସଂସ୍କରଣ ଭାବରେ ନାମିତ କରିଛି | ଜିଆଓମିର ଏହି ଏସି 2,099 ୟୁଆନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ 23,442 ଟଙ୍କା ରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି |


ଶୋଇବା ମୋଡ୍ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବଟନ୍
ଜିଆଓମି MIJIA AC ଶୋଇବା ସଂସ୍କରଣ |ସ୍ମାର୍ଟ ପବନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସହିତ ଶକ୍ତି ସଂଚୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଦକ୍ଷତା ଭଳି ମହାନ ବୈଶିଷ୍ଠ୍ୟ ଗୁଡିକ ଦାବି କରିଛି | ଏହି ଏସି ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଇନାରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହା ଭାରତ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦେଶରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ। ଜିଆଓମିର ଏସିରେ, ଶୋଇବା ମୋଡ୍ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ବଟନ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି, ଏହାକୁ ଟର୍ନ୍ ଅନ୍ କରିବା ପରେ ଏସିର ଶବ୍ଦ ଯଥେଷ୍ଟ କମିଯାଏ ଏବଂ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ଶବ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଶୋଇବା ଅବସ୍ଥାରେ ଶବ୍ଦ 18 କୁ ଖସିଯାଏ | ସେହି ସମୟରେ, ଏସି ଡିସପ୍ଲେ ବନ୍ଦ ହେବା ମାତ୍ରେ ଆଣ୍ଟି-ଡାଇରେକ୍ଟ୍ ବ୍ଲୋଙ୍ଗ୍ ଫଙ୍କସନ୍ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଯାଏ |


Xiaomi MIJIA AC ର ବିଶେଷ ବୈଶିଷ୍ଠ୍ୟ ହେଉଛି ଯେ ଏହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ମାନବ ଶରୀରର ତାପମାତ୍ରା ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପାଗ ଅନୁଯାୟୀ ସଜାଡିଥାଏ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଘରର ତାପମାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ପାଗ ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ଥିର ହୋଇଥାଏ | 


ମି ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବା ପାଇଁ ଜିଆଓମିର ଏସିରେ ତାପମାତ୍ରା ଏବଂ ଆର୍ଦ୍ରତା ଡୁଆଲ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି, ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ସୁଖଦ ରଖେ | ଏହାକୁ ମି ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରି ଆପଣ Xiaomi ର AC କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post