ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ଉପରେ ଅଛି ବହୁତ ରିହାତି, ଆଜି ହିଁ ଅର୍ଡର କରି ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ

ଏଠାରେ ସୋନି ବ୍ରାଭିଆ, ୱାନପ୍ଲସ୍, ଟିସିଏଲ୍ ଏବଂ ମି ଭଳି ସର୍ବୋତ୍ତମ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଟିଭି ସର୍ବୋତ୍ତମ ମୂଲ୍ୟରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଆପଣ ମାତ୍ର 14,999 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ | ତେବେ ବିଳମ୍ବ କିପରି, ଆଜି ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ !

Picture: Amazon. In


ମି ଟିଭି 4A PRO 80 ସେମି: 

ଏହା ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭିରେ ଆମାଜନ 32 ଇଞ୍ଚ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଅଛି | ଏହାର 3 ଟି HDMI ପୋର୍ଟ ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହା ଟପ୍ ବକ୍ସ, ବ୍ଲୁ-ରେ ପ୍ଲେୟାର, ଗେମିଙ୍ଗ କନସୋଲ ସହିତ ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରିବ | ଏଥିରେ ୱାଇ-ଫାଇ, ପ୍ୟାଚ୍ ୱାଲ୍, ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓ, ଡିଜନି + ହଟଷ୍ଟାର୍, ଗୁଗୁଲ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇତ୍ୟାଦି ଅଛି | ଏହା ଏକ ଡାଟା ସେଭର୍ ଟିଭି | ଆପଣ ଏହାକୁ ଆମାଜନରୁ 14,999 ଟଙ୍କାରେ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ | ଏହାକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |




ୱାନପ୍ଲସ୍ Y Series 80 ସେମି: 
ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି 20 W ଧ୍ୱନି ଆଉଟପୁଟ୍ ସହିତ ଆମାଜନ୍ ଉପରେ ଉପଲବ୍ଧ  | ଏଥିରେ ଡଲବି ଅଡିଓ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଏହା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍, ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓ, ବିଷୟବସ୍ତୁ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର, ଅମ୍ଳଜାନ ପ୍ଲେ ଭଳି ଆପ୍ସକୁ ସମର୍ଥନ କରେ | ଏହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏଲଇଡି ପ୍ୟାନେଲରେ ଅଛି | ଏହା ଶବ୍ଦ ହ୍ରାସ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ | ଏହାର MRP ହେଉଛି 19,999 ଟଙ୍କା | ଆମାଜନ ଉପରେ 23% ରିହାତି ପରେ ଏହା 15,499 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହାକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |


ମି ଟିଭି 4A: 
ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ଅନ୍ ଆମାଜନ୍ 20 W ଷ୍ଟେରିଓ ସ୍ପିକର ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହାର ଶବ୍ଦ ହେଉଛି DTS-HD | ଏହା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଟିଭି 9, ଗୁଗୁଲ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ, ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ, କ୍ରୋମକାଷ୍ଟ ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ଭଳି ସ୍ମାର୍ଟ ବୈଶିଷ୍ଠ୍ୟ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହାର ଏପରି ଗୁଗୁଲ୍ ଡାଟା ସେଭର୍ ଅଛି, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ମୋବାଇଲ୍ ଡାଟା ଉପରେ ତିନି ଗୁଣ ଅଧିକ ଦେଖିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସହିତ ଏଥିରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ମୋଡ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆପଣ ଏହାକୁ ଆମାଜନରୁ 15,999 ଟଙ୍କାରେ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ | ଏହାକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |


TCL 100 ସେମି:
ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ଆମାଜନ୍ ଫୁଲ୍ HD ରେଜୋଲ୍ୟୁସନରେ ଅଛି | ସେଟ୍ ଟପ୍ ବକ୍ସ, ବ୍ଲୁ-ରେ ପ୍ଲେୟାର, ଗେମିଙ୍ଗ କନସୋଲକୁ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏଥିରେ 2 ଟି HDMI ପୋର୍ଟ ଅଛି | ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭ ଏବଂ ଅନ୍ୟ USB ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ 1 USB ପୋର୍ଟ ଅଛି | ଏଥିରେ ଡଲବି ଅଡିଓ ସ୍ପିକର ଅଛି | ଏଥିରେ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ବୈଶିଷ୍ଠ୍ୟ  ଅଛି ଯେପରିକି ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ୱାଇ-ଫାଇ, ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 9, ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ କ୍ରୋମକାଷ୍ଟ, ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍, ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ଭଏସ୍ ସର୍ଚ୍ଚ | ଏହାର 18 ମାସର ୱାରେଣ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆପଣ ଏହାକୁ 19,999 ଟଙ୍କାରେ ଆମାଜନରୁ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ | ଏହାକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |



ସୋନି ବ୍ରାଭିଆ 108 ସେମି:
ଆମାଜନରେ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି 2 HDMI ପୋର୍ଟ ଏବଂ 2 USB ପୋର୍ଟ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହା ଏକ 20 W ଧ୍ୱନି ଆଉଟପୁଟ୍ ଏବଂ ଏକ ଖୋଲା ବାଫଲ୍ ସ୍ପିକର ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଏଥିରେ ସ୍କ୍ରିନ ଦର୍ପଣ, ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ, HDR ଗେମିଙ୍ଗ ଭଳି ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ବୈଶିଷ୍ଠ୍ୟ  ଅଛି | ଏହା ବିତରଣ ହେବା ପରେ, ବ୍ରାଣ୍ଡ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ସଂସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବ | ଏହାର MRP ହେଉଛି 44,900 ଟଙ୍କା | ଆମାଜନରେ 22% ରିହାତି ପରେ ଏହା 34,990 ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହାକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post