ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ସେନ୍ସୁଆଲ୍ ବ୍ଲାକ୍ ଡ୍ରେସରେ ବୋଲ୍ଡ ଲାଗୁଛନ୍ତି

ଟେଲିଭିଜନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚେହେରା ଏବଂ 'ବିଗ୍ ବସ୍ 13' ପ୍ରତିଯୋଗୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋସୁଟ ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ପାଗଳ କରିଛନ୍ତି | ଚମତ୍କାର କଳା ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ ରେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ହଟ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି | କେବଳ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରଶ୍ମି ଙ୍କର 4 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବୁଝାଏ ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

rashmi-disai-looks-hot
Picture: Rashami Desai/Instagram

ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ତନୁଜ ବିରୱାନୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଆଗାମୀ ସୋ 'ତନ୍ଦୁର ' ସହିତ ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ନିବେଦିତା ବସୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ସିରିଜ୍ ଉଲୁ ଆପ୍ ରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେବ | ତନ୍ଦୁର ହେଉଛି ଏକ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ଏବଂ ହତ୍ୟା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ କିପରି ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମୋଡ଼ ନେଇଥାଏ, ଏହା ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଥ୍ରୀଲର |

rashmi-disai-looks-hot
Picture: Rashami Desai/Instagram

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରଶ୍ମି ଦେଶାଇଙ୍କ ସର୍ବଶେଷ ଫଟୋକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗକୁ ନେଇ ଲେଖିଥିଲେ, ଜୀବନ୍ତ ମର୍ମାଏଡ୍ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲାଇଟ ଇମୋଜି ସହିତ "ହେ ଗାର୍ମି" ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।ଏହି ସମୟରେ, ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କୁ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଶୋ ନାଗିନ୍ 4 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଶାଲଖା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ନାଗିନ୍ 4 ପୂର୍ବରୁ, ରାଶିଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ 13 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

rashmi-disai-looks-hot
Picture: Rashami Desai/Instagram


rashmi-disai-looks-hot
Picture: Rashami Desai/Instagram


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post