ହେଲୋ ଜୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନାଇରା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ହଟ ବିକିନି ଚିତ୍ର

ନିକଟରେ ALTBalaji ର ହେଲୋ ଜୀ ରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ନାଇରା ବାନାର୍ଜୀ ତାଙ୍କର ନୂତନ ବିକିନି ଚିତ୍ର ରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଜୀବନଠାରୁ ଦୂରରେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡମାନଙ୍କ ସହିତ ପୁଷ୍କରିଣୀରେ ଥଣ୍ଡା କରିବାକୁ କିଛି ସମୟ ନେଇଥିଲେ |

nyra-banerjee-s-smoking-hot-bikini


“ମୁଁ ପହଁରିବାକୁ ଭଲ ପାଏ। ଗ୍ରୀଷ୍ମ  ଋତୁ ଏଠାରେ ଅଛି ଏବଂ ପୁଲରେ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବା ଅପେକ୍ଷା ଆରାମ କରିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ କ’ଣ ହୋଇପାରେ | ମୁଁ କେବଳ ଅନୁଭବକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ପ୍ରାୟତ ନବୀକରଣ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯୋଗ ଦେଇଥାଏ, ” ବୋଲି କହିଛନ୍ତି, ନାଇରା ବାନାର୍ଜୀ 

ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ଫଟୋ ମୁମ୍ବାଇ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ବାହାଘରରୁ ଆସିଛି | ନାଇରା କୁହନ୍ତି, "ମୋର ବିକିନିର ଭଲ ସଂଗ୍ରହ ଅଛି। ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ସ୍ୱିମ୍ ପୋଷାକ ଏବଂ ପ୍ରେମ ରଙ୍ଗ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ଅଟେ କାରଣ ସେମାନେ ମୋର ଜୀବନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସହିତ ଯାଆନ୍ତି | ଆପଣ ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପଡିବ | ମୁଁ ମୋ ମନୋବଳ ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ | ଏବଂ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କହିଥାଏ ଯେ ମୁଁ କେତେ ଖୁସି |


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post