ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇବେ ଜିଓ, ​​ଭି ଏବଂ ଜିଓ ଫାଇବର ବ୍ୟବହାରକାରୀ

ଟାଇମପାସ ପାଇଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଏକ ଉତ୍ତମ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ | ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଭାରତରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ କମ୍ପାନୀ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ 1 ମାସ ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲା | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଫର ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇବେ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଉପାୟ ଅଛି ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇପାରିବେ | 

netflix-subscription-how-to-get-free-on-jio-vodafone

ଉଭୟ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏବଂ ଭି ସେମାନଙ୍କର ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଯୋଜନା ସହିତ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି | ଭାରତରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଯୋଜନା 199 ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜିଓ ଫାଇବରର ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଯୋଜନା 399 ଟଙ୍କାରୁ, ଜିଓ ଫାଇବର ଯୋଜନା 1499 ଟଙ୍କା ଏବଂ ଭି’ର ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଯୋଜନା 1,099 ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଆପଣ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଅସୀମିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିପାରିବେ। 


ଏହି ସମସ୍ତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ରେ ଅସୀମିତ କଲିଂ, ଡାଟା ଏବଂ SMS ଅଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, କିଛି ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କୁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କିଛି ମୂଲ୍ୟଯୁକ୍ତ ସେବା (VAS) ଦେଇଥାଏ | ଉଭୟ ଟେଲିକମ୍ ଅପରେଟରଙ୍କ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଯୋଜନାଗୁଡିକର ସମସ୍ତ ବିବରଣୀ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅଟେ |

 

ଜିଓ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଯୋଜନା 399 ଟଙ୍କା ଆରମ୍ଭ

399 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଜିଓର ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ପାଇପାରିବେ | ଏହା ହେଉଛି ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୋବାଇଲ୍ ଯୋଜନା, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ମାସକୁ 199 ଟଙ୍କା | ଏହି ଯୋଜନାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ 75 ଜିବି ଡାଟା ସହିତ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ SMS ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇଥା’ନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, 200 ଜିବି ଡାଟା ରୋଲଭର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ |


599 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଜିଓ ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଯୋଜନା ସମାନ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସହିତ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ SMS ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଆପଣ 100 ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ପରିବାର ଯୋଜନା ସହିତ ଅତିରିକ୍ତ ସିମ୍ ପାଇପାରିବେ | 

ଜିଓର 799 ଟଙ୍କା, 899 ଟଙ୍କା ଏବଂ 1499 ଟଙ୍କା ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଯୋଜନା ଯଥାକ୍ରମେ 150 ଜିବି, 200 ଜିବି ଏବଂ 300 ଜିବି ଡାଟା ମିଳିଥାଏ | ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ଯୋଜନାରେ ଡାଟା ରୋଲଭର ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ | 799 ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ ପରିବାର ଯୋଜନା ସହିତ ଦୁଇଟି ଅତିରିକ୍ତ ସିମ୍ ଏବଂ 899 ଟଙ୍କା ଏବଂ 1499 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ସହିତ ତିନୋଟି ସିମ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି |

 

ଜିଓ ଫାଇବର ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଯୋଜନା 1,499 ଟଙ୍କା ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି

ଜିଓ ଫାଇବର 1,499 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ସହିତ ଏକ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମିଳିଥାଏ | ଏଠାରେ ଭଲ କଥା ହେଉଛି ଜିଓ ତୁଳନାରେ କମ୍ପାନୀ ଆପଣଙ୍କୁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଏକ ମୌଳିକ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଦେଇଥାଏ, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ମାସକୁ 499 ଟଙ୍କା | ଏହି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ରେ, ଆପଣ ମୋବାଇଲ୍ ସହିତ ଟିଭିରେ SD ବିଷୟବସ୍ତୁ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିପାରିବେ | ଅବଶ୍ୟ, ଏହା ଏକକ ସ୍କ୍ରିନ୍ ବିକଳ୍ପ ସହିତ ଆସିଥାଏ, ଯାହା ଅଧୀନରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିପାରିବେ |


ଜିଓ ଫାଇବରର 2,499 ଟଙ୍କା ଏବଂ 3,999 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ସହିତ, ଆପଣ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଏକ ମାନକ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇପାରିବେ, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ 649 ଟଙ୍କା | ଏହି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଏକ ସମୟରେ ଦୁଇଟି ସ୍କ୍ରିନ୍ ରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେଇପାରିବ ଏବଂ HD ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରାଯାଇପାରିବ |


ଜିଓ ଫାଇବର 8,999 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ସହିତ ଏକ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ପ୍ରିମିୟମ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମିଳିଥାଏ | ଏହି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ରେ ତୁମର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଚାରୋଟି ସ୍କ୍ରିନରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେଇପାରିବ ଏବଂ ତୁମେ UHD ରେଜୋଲୁସନରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିପାରିବ | ଏହି ସବସ୍କ୍ରିପସନର ମୂଲ୍ୟ ମାସକୁ 799 ଟଙ୍କା |

 

ଭି (ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ) 1,099 ଟଙ୍କାରେ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଯୋଜନା

ଭି (ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ) କେବଳ ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଯୋଜନା ସହିତ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ | ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ମୌଳିକ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ କମ୍ପାନୀର 1,099 ଟଙ୍କା ରେଡକ୍ସ ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଯୋଜନାରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଆପଣ ଅସୀମିତ ଡାଟା ସହିତ ପ୍ରତି ମାସରେ ଅସୀମିତ ଜାତୀୟ କଲିଂ ଏବଂ 100 SMS ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ଯୋଜନା ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ତଥା ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦର ଲାଉଞ୍ଜକୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ଏହି ଯୋଜନାରେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଏବଂ ଜି5 ପ୍ରିମିୟମ ସଦସ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post