ମିଆ ଖଲିଫା ଙ୍କ ବିଷୟରେ 10 ଟି ଅଜ୍ଞାତ ତଥ୍ୟ

ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପରେ ମିଆ ଖଲିଫା ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ |  ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ମିଆ ଖଲିଫାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଲୋଭନକାରୀ ଚେହେରା ପାଇଁ ଜାଣନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ବିଷୟରେ ଲୋକମାନେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି |

mia-khalifa
Mia Khalifa


ମିଆ ଖଲିଫା ବିଷୟରେ ଏଠାରେ 10 ଟି ତଥ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଆପଣ ବୋଧହୁଏ କେବେ ଶୁଣି ନାହାଁନ୍ତି |

  • ମିୟା ଖଲିଫା ଟେକ୍ସାସ୍ ୟୁନିଭରସିଟିରୁ ଏଲ୍ ପାସୋରେ ଇତିହାସରେ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।
  • ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିବା ପରେ, ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ତାଙ୍କୁ ମିଆମି ଫ୍ଲୋରିଡାର “ୱାଟବର୍ଗ” ନାମକ ଏକ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦେଲେ 
  • ଏହା କୌତୁହଳ  ର ବିଷୟ ଯେ ମିଆ ଖଲିଫା କିପରି ସେକ୍ସୱାଲ ଶିଳ୍ପରେ କ୍ୟାରିଅର୍ ଅବତରଣ କଲେ | ସେ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ସେକ୍ସୱାଲ ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଚାକିରି ନେଇ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ |
  • ମିଆ ଖଲିଫା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ |
  • ମିଆ ଖଲିଫାଙ୍କ ହାତରେ ଦୁଇଟି ଟାଟୁ ଅଛି ଯାହା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଲେବାନୀୟ ଭାଷାରେ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଛି | ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଲେବାନନ୍ ଜାତୀୟ ସଂଗୀତର ଓପନିଂ ଲାଇନ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ଟାଟୁ ହେଉଛି ଲେବାନନ୍ ଫୋର୍ସ କ୍ରସ୍ |
  • ଓଲିଉଡର ମିଆ ଖଲିଫାଙ୍କ ସେଲିବ୍ରିଟି ରୋଲ୍ ମଡେଲ୍ ହେଉଛନ୍ତି କିମ୍ କରଡାସିୟାନ୍ ଏବଂ ସୋଫିଆ ଭର୍ଗାରା |
  • ମିଆ ଖଲିଫା ଏକ ମୁସଲମାନ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି।
  • ମିଆ ଖଲିଫା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ବୟସ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନଥିଲେ ତେଣୁ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅସ୍ୱୀକାର କଲେ ଏବଂ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନାହାଁନ୍ତି |
  • ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଂଗଠନ ଆଇଏସଆଇଏସ ଦ୍ୱାରା ମିଆ ଖଲିଫାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଛି, ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି।
  • ମିୟା ଖଲିଫା କ୍ରୀଡ଼ାର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଡିସି ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ - ୱିଜାର୍ଡସ୍, ରାଜଧାନୀ, ନ୍ୟାସନାଲ୍ ଏବଂ ରେଡକ୍ରସରେ ବିତାଇଥାନ୍ତି |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post