Mi 10S 108-ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ସହିତ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 870 SoC ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି

mi-10s-launch-specifications-features

Mi 10S ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଚାଇନାରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଜିଆଓମିର Mi 10 ସିରିଜର ସର୍ବଶେଷ ଯୋଗ ଯାହାକି Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra, ଏବଂ Mi 10 Lite ସିରିଜ୍ କୁ ନେଇ ଗଠିତ | ଫୋନଟି ଏକ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟ୍ଅପ୍ ଏବଂ ଏକ ବକ୍ର ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯେଉଁଥିରେ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ପାଇଁ ଏକ ହୋଲ୍-ପଞ୍ଚ କଟ୍ଆଉଟ୍ ଅଛି | Mi 10S ତିନୋଟି ବିନ୍ୟାସ ଏବଂ ତିନୋଟି ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ଏହି ଫୋନ୍ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 870 SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ଏବଂ ତିନୋଟି ଫର୍ମ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ |


Mi 10S ମୂଲ୍ୟ

Mi 10S ରୁ Xiaomi CNY 3.299 (ପାଖାପାଖି Rs। 37,000) ରେ 8GB + 128GB ଚଳ ପାଇଁ, 12GB ପାଇଁ 8GB + 256GB ଚଳ ପାଇଁ CNY 3,499 (ପାଖାପାଖି Rs 39,300), ଏବଂ CNY 3,799 (ପାଖାପାଖି Rs 42,600) ମୂଲ୍ୟ ହୋଇଛି | ଫୋନ୍ କଳା, ନୀଳ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ଦିଆଯାଉଛି | Mi 10S ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରୁ ଚାଇନାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି ଏବଂ କମ୍ପାନୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଉପଲବ୍ଧତା ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ସେୟାର କରିନାହିଁ |


Mi 10S ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା

ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ (ନାନୋ) Mi 10S MIUI 12 ଚଲାଇଥାଏ ଏବଂ 6.67 -inch ଫୁଲ- HD + (1,080x2,340 ପିକ୍ସେଲ) AMOLED ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ 90Hz ସତେଜ ହାର, 180Hz ଟଚ ନମୁନା ହାର, 1,120 ନଟ୍ ଶିଖର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତା ଏବଂ 100 ପ୍ରତିଶତ କଭରେଜ ଅଛି |  ଫୋନ୍ ଆଡ୍ରେନୋ 650 ଜିପିୟୁ ଏବଂ 12 ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ LPDDR5 RAM ସହିତ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 870 SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ | ଏହା ମଧ୍ୟ 256GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ UFS 3.0 ଅନ୍ବୋର୍ଡ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ |

(MI 10i କିଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ - Amazon)


Key Specification of Mi 10s

Display: 6.67-inch

Processor: Qualcomm Snapdragon 870

Front Camera: 20-megapixel

Rear Camera: 108-megapixel + 13-megapixel

RAM: 8GB

Storage: 128GB

Battery Capacity: 4780mAh

OS: Android

Resolution: 1080x2340 pixels

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post