ନୂଆ ଫଟୋସୁଟରେ ଜାନଭୀ କପୁର - ଗ୍ଲାମର ରେ ଭରପୁର ଫୋଟୋ ଗୁଡିକ

ଜାନଭୀ କପୁର ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ କୁ ବାରମ୍ବାର ଉପରକୁ ବଢାଉଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ରୋହିର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ୍ ପୋଷାକ ସହିତ ଆମକୁ ବିସ୍ମିତ କରିଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଆମକୁ କିଛି ପ୍ରମୁଖ ଫ୍ୟାଶନ୍ ରେ ସ୍ଟଗ୍ଧ କରୁଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ହଟ୍ ଗୋଲାପୀ ପ୍ୟାଣ୍ଟସୁଟ୍, ପୋଷାକ ସହରର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ଫଟୋସୁଟ୍ ପ୍ରମାଣ କରେ ଯେ ଏହା କେବଳ ଆରମ୍ଭ | 

janhvi-kapoor

ଜାନଭୀ କପୁର ଏକ ଫଟୋ ଅଧିବେଶନରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏକ ନୂତନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୋଜ୍ ସହିତ ଗ୍ଲାମ ଓଜ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ଜାନଭୀ କପୁର ତାଙ୍କ ରେଡ୍ ଡ୍ରେସରେ କସ୍ମୋପଲିଟାନର ନୂଆ ମାଗାଜିନ କଭରରେ ଏକ ୱାର୍କ ଅଫ୍ ଆର୍ଟ କରାଇଛନ୍ତି |

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କର ଫଟୋସୁଟ ପାଇଁ ଏକ ସେକ୍ସି ଲାଲ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଏହି ପୋଷାକଟି ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଲିଟ୍, ଅଫ୍ କାନ୍ଧର ପୋଷାକ ଥିଲା ​​| ସେ ସୂକ୍ଷ୍ମ ମେକଅପ୍ ସହିତ ଲୁକ୍ ଯୋଡିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲାଲ୍ ଲିପଷ୍ଟିକ୍, ବ୍ରୋଞ୍ଜ୍ ଆଇଶ୍ୟାଡୋ ଏବଂ ଏକ ମ୍ୟାଟ୍ ବେସ୍ ବାଛିଲେ | ତାଙ୍କର ମେକଅପ୍ କିଛି ମାସ୍କାରା, ହାଇଲାଇଟ୍ ଏବଂ ଟିଣ୍ଟ୍ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ଜାନଭୀ ଏକ ହୀରା କାନଫୁଲ ଏବଂ ଏକ ଯୋଡା ହିଲ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | 

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post