IPL 2021 ଏପ୍ରିଲରୁ ଆରମ୍ଭ ଏବଂ ୩୦ ମେ'ରେ ଖେଳାଯିବ ଫାଇନାଲ୍ ମ୍ୟାଚ

ସର୍ବବୃହତ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ ଆଇପିଏଲର (IPL 2021) ୧୪ ତମ ସିଜନ୍ ୯ ଏପ୍ରିଲରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଆଇପିଏଲର ତାରିଖ ସ୍ଥିର କରାଯାଇ ସାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଏହାର ଅନୁମୋଦନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । 


ସମ୍ବାଦ ଏଜେନ୍ସି ANI ର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୯ ଏପ୍ରିଲରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଫାଇନାଲ ମେ' ୩୦ ଫାଇନାଲ୍ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ । ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଆଇପିଏଲ୍ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀରେ ଅନ୍ତିମ ସିଲ୍ ହେବା ଆଶା କରାଯାଉଛି ।


IPL ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, 'ଆମେ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ବୈଠକ ସ୍ଥିର କରୁନାହୁଁ, ଆଇପିଏଲର ସ୍ଥାନ ଓ ତାରିଖ ଉପରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ । ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଆମେ ୯ ଏପ୍ରିଲ୍ରୁ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛୁ ଓ କହିଛୁ ଯେ ଫାଇନାଲ୍ ୩୦ ମେ'ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । କିନ୍ତୁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବୈଠକରେ ନିଆଯିବ । 

ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ସୁଦ୍ଧା ଆଇପିଏଲ୍ ପୂରା ଚିତ୍ର, ସ୍ଥାନ ଓ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ । କେଉଁ ସହରରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୧ ? ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ଆଇପିଏଲ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଆଇପିଏଲ ୬ ଟି ସହରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି, ଏହି ସହରଗୁଡ଼ିକ କ’ଣ ହେବ? ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିସିସିଆଇ କେବଳ ୬ ଟି ସହରରେ ଆଇପିଏଲ କରିବ ।

ଏଥିମଧ୍ୟରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦ, ଚେନ୍ନାଇ, ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ, ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, କୋଲକାତା ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ମୁମ୍ବାଇରେ କରୋନା ମାମଲା କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ବିସିସିଆଇକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବାକୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କହିଛନ୍ତି ।


ipl-2021-title-sponsor-no-dream11-vivo

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post