ରାଶି ଅନୁଯାଇ ଜଣାନ୍ତୁ ଝିଅ ଙ୍କୁ ମିଳିବେ କେମିତି ସ୍ୱାମୀ, ମିନ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶି ଝିଅ ଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବ

ପ୍ରତ୍ୟେକ କୁମାରୀ ଝିଅର ଭଲ ବର (ଜୀବନସାଥୀ) ପାଇବାର ଇଚ୍ଛା ଥାଏ | ବର ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରେ, ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ | ସମଗ୍ର ଜୀବନ ପରସ୍ପର ସହିତ ଖୁସିରେ ରହିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ପିତାମାତାମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜ ଝିଅ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ବର ଖୋଜନ୍ତି | 

girls-gets-these-type-of-husband

ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବର ଏବଂ ବର ବିଷୟରେ ଅନେକ କିଛି କୁହାଯାଇଛି | ବର କିପରି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ କୁମାରୀ ଝିଅ ପାଇବ ତାହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ ଝିଅ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବର ପାଇବେ |

ମେଷ

କୁହାଯାଏ ଏହି ରାଶିର ଝିଅ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଶିକ୍ଷିତ ବର ପାଇବେ | କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ବରମାନେ ଧାର୍ମିକ ଅଟନ୍ତି।


ବୃଷ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ରାଶିର ଜଣେଝିଅ ଅପେକ୍ଷାକୃତ କମ୍ ଶିକ୍ଷିତ ବର ପାଇବେ | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରନ୍ତି |


ମିଥୁନ 

ମିଥୁନ ରାଶିର ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ  ଗର୍ବୀ ଘମଂଡୀ ସ୍ୱାମୀ ଭାବରେ ମିଳନ୍ତି ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ କଥାରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି |

girls-gets-these-type-of-husband

କର୍କଟ

ଏହି ରାଶିର ଝିଅ ମାନଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି | ତଥାପି, ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ମନ ହିସାବ ରେ କାମ ହୁଏ ନାହିଁ  ସେତେବେଳେ କ୍ରୋଧ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି |


ସିଂ

କୁହାଯାଏ ଏହି ରାଶିର ଝିଅ ମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ପାଆନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ପାଆନ୍ତି |


କନ୍ୟା  

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସେମାନେ ଚତୁର ପ୍ରକୃତିର ସ୍ୱାମୀ ପାଆନ୍ତି  | ସେମାନେ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଝିଅ ନ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ |

relationships-women-attract-on-these-zodiac-signs-man

ତୁଳା 

କୁହାଯାଏ ତୁଳା ଝିଅ ମାନଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉପରେ ରାଗି ଯାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ଅଟନ୍ତି |


ବିଛା

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିପରି ଭଲ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିବେ ଜାଣନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ସେମାନେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି |


ଧନୁ

ଧନୁ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ସ୍ୱାମୀ ଥିବା କୁହାଯାଏ। କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାନ୍ତି ।

sakhyat-laxmi

ମକର 

ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନର ଝିଅ ମାନଙ୍କର ମଧୁର ସ୍ୱଭାବର ସ୍ୱାମୀ ପାଆନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କଠିନ ସମୟର ମୁକାବିଲା କରିବାର କ୍ଷମତା ଥାଏ |


କୁମ୍ଭ

କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ରାଶିର ଝିଅ ମାନଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ସ୍ୱଭାବିକ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଏକୁଟିଆ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |


ମିନ

ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁଶୀଲ ସ୍ୱାମୀ ପାଆନ୍ତି  ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି | ଏଥି ସହିତ, ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଧନୀ ଥାନ୍ତି |


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post