ଶୋଇବା ବେଳେ ଭାରତୀୟମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ କ’ଣ ଜଣାନ୍ତୁ?

ଭାରତର 62% ପୁରୁଷ ଏବଂ 58% ମହିଳା ସେମାନଙ୍କର ସେକ୍ସ ଜୀବନରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ | ସେକ୍ସ ପସନ୍ଦରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ପୋଜିସନକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶଯ୍ୟାରେ ସାଥୀ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ ସମୟରେ ଭାରତୀୟମାନେ କେଉଁ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଧିକ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି |

Sexual-Wellness-Products

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ସେକ୍ସ ସର୍ଭେ 2019 ରେ ସଂଗୃହିତ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏଠାରେ ଭାରତୀୟମାନଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି 'ମିଶନାରୀ' ଅର୍ଥାତ୍ 'ଉପରେ ସୋଇ' | କେବଳ ସର୍ବେକ୍ଷଣରେ 40 ପ୍ରତିଶତ ଭାରତୀୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋମାନ୍ସ ସମୟରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଉପରେ ଥିବାରୁ ସେମାନେ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଅଧିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି। 22.6% ଭାରତୀୟ ଶୀର୍ଷରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ |


ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମିଶନାରୀ ପଦରେ (ପୁରୁଷମାନେ ଟପ୍), ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ଭାବରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି।ବ୍ରିଟେନ ଏବଂ ଆମେରିକାରେ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି ଯେ ମିଶନାରୀ ହେଉଛି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ |

favourite-intimate-position-in-bedroom

ତେବେ, ଗତ ଦଶନ୍ଧି ମଧ୍ୟରେ, ସେକ୍ସ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଏକ ବଡ଼ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଆସିଛି | 2003 ରେ 2012 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟପ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଶତ 10-15 ପ୍ରତିଶତ ମଧ୍ୟରେ ରହିଥିବାବେଳେ 22 ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ 2019 ରେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। 2012 ରେ 59 ପ୍ରତିଶତ ତୁଳନାରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଉପରେ ଯେଉଁମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଶତ 40 ପ୍ରତିଶତକୁ ଖସି ଆସିଛି।


2003 ମସିହାରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ର ଏହି ସର୍ଭେରେ 53% ପୁରୁଷ ମିଶନାରୀ ପଦବୀକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ କି କେବଳ 10 ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ଏହାର ପ୍ରସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତି (ପୁରୁଷ ତଳ-ମହିଳା ଅପ୍) ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇଥିଲେ | ଯେହେତୁ ମହିଳାମାନେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହେଉଛନ୍ତି, ଶୋଇବା ଘରେ ମଧ୍ୟ, ସେମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ |

favourite-intimate-position-in-bedroom

ଏହା ପରେ, 2005 ରେ, 38% ଲୋକ ମିଶନାରୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ 15% ଲୋକ ପ୍ରସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତି ସହିତ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା | 2007 ମସିହାରେ, 60% ଲୋକ ପୁଣି ଥରେ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇଲେ | ଏଥର କେବଳ 12% ଲୋକ ମିଶନାରୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ କୁ ପସନ୍ଦ କଲେ |


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post