ଅସୀମିତ କଲିଂ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ-ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ମାଗଣା - ଜିଓ ର ଧମାକା ଅଫର

ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଯେବେଠୁଁ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ମୋବାଇଲ୍ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି, ବାକି ଅପରେଟିଂ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜିଓ ବଜାରରେ ଏତେ ଶସ୍ତା ଯୋଜନା ପ୍ରଣୟନ କଲା ଯେ ଅନେକ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋବାଇଲ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଧରିବା ପରେ ଜିଓ ଯେଉଁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି, ଏହାକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଫରର ବାପା   କୁହାଯାଇପାରେ | 

reliance-jio-best-offer-from-unlimited-calling-to-free-ott-platforms

ଏହି ଅଫରରେ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଗଣା କରାଯାଇଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣ 300 ଜିବି ଡାଟା ମାଗଣା ପାଇବେ |ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ 300 ଜିବି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଦିଆଯିବ | ଏହା ସହିତ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସଦସ୍ୟତା ମାଗଣା ଦିଆଯିବ | ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ 6 ଟି ସ୍ମାର୍ଟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି | 


ଜିଓର 399 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା

ଏଥି ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରଥମ ହେଉଛି ଜିଓର 399 ଯୋଜନା, ଏହି ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ସମୁଦାୟ 75 GB ଡାଟା ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ 200 ଜିବି ଡାଟା ରୋଲଭର ଲାଭ ଦିଆଯିବ |ଏହି ଯୋଜନାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ ସୁବିଧା ଦିଆଯାଉଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, 100 ଟି SMS ମାଗଣା | ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଅଫରରେ ଆପଣ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ, ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାର VIP ର ସଦସ୍ୟତା ମାଗଣା ପାଇବେ |

ରିଚାର୍ଜ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ


ଜିଓର 799 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା

ଜିଓ 799 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏଥିରେ, ଆପଣ ସମସ୍ତ ସୁବିଧାକୁ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ତିନୋଟି ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତାହା ହେଉଛି, ଗୋଟିଏ ରିଚାର୍ଜରେ ତିନି ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଏଥିରେ, ଆପଣ ସମୁଦାୟ 150 GB ଡାଟା ପାଇବେ | 200GB ଡାଟା ରୋଲଓଭର ମଧ୍ୟ ଅଛି |ଏହି ଅଫରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯିବ | 100 ମେସେଜ୍ ମାଗଣା | ଏହି ଅଫରରେ ଆପଣ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ, ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାର VIP ର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଏହା ସର୍ବାଧିକ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି |

ରିଚାର୍ଜ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ


ଜିଓର 1499 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା

Jio ର 1499 ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ | ଯଦି ଆପଣ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ କୁ ବହୁତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ 300 GB ଡାଟା ପାଇବେ | 500 ଜିବି ରୋଲଭର ଡାଟା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯାଇଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୋଜନା ପରି, ଏଥିରେ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ 100 ଟି ମେସେଜ୍ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ଉପରୋକ୍ତ ଦୁଇଟି ଯୋଜନା ପରି, ଆପଣ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ, ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାର ଭିଆଇପି ପାଇଁ ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | 

ରିଚାର୍ଜ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post