ରିଅଲିଟି ଶୋ’ର ବିଚାର କରୁଥିବା ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ଟପ୍ ହଟ୍ ଲୁକ୍

ମଲାଇକା ଆରୋରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଡିଭାସ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | ସେ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଏବଂ ସାସି ନୃତ୍ୟ ଗତି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା | ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଘାତକ ଚେହେରା ସହିତ ହଟନେସ୍ ମିଟର ଉଚ୍ଚକୁ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି    | ସେ ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଫ୍ୟାଶନ୍ ଶୈଳୀ ରେ ଆମକୁ ବିସ୍ମିତ କରିଛନ୍ତି | 

malaika-arora
Picture: Malaika Arora/Instagram

ସେ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଆଇକନ୍ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମକୁ ପ୍ରମୁଖ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଆଲିଟି ସୋ’ର ଜଜ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ଅତ୍ୟଧିକ ଗରମ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାନ୍ତି | ମଲାଇକା ଆରୋରା ଅନନ୍ୟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସେକ୍ସି ଲୁକ୍ ପ୍ରତି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରେ | ସେ ତାଙ୍କ ରିଆଲିଟି ସୋ ଜଜ୍ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ସାରି, ଗାଉନ୍, ପ୍ୟାଣ୍ଟସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | 

malaika-arora
Picture: Malaika Arora/Instagram

ସେ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସିକ୍ୱିନ୍ ସାରି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସାରୀ ପୋଷାକରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ନାଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟସୁଟ୍ ଦାନ କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେହି ପୋଷାକରେ ଆକର୍ଷିତ ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ସେ ବିରାଟ ଏବଂ ଭିନ୍ନ ପରିକଳ୍ପିତ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଲମ୍ବା ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଚମତ୍କାର ପୋଷାକରେ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କ ସୁନାର ସର୍ଟ ବଡିକନ୍ ପୋଷାକରେ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

malaika-arora
Picture: Malaika Arora/Instagram


malaika-arora
Picture: Malaika Arora/Instagram


malaika-arora
Picture: Malaika Arora/Instagram


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post