ବ୍ୟାକଲେସ୍ ପୋଷାକରେ ଅବନୀଟ୍ ଙ୍କ 5 ଟି ସେକ୍ସି ଲୁକ୍

ଟେଲି ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚେହେରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଅବନୀଟ୍ | ଏହି ଷ୍ଟାର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀ | ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ ଆଲାଦ୍ଦିନ-ନାମ ତୋ ସୁନା ହୋଗାରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଅନେକ ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। 

avneet-kaur-backless-dresses

ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପୋଷାକରେ ଗରମ ଦେଖାଯାଉଛି | ଅବନୀତ୍ ଙ୍କର ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ବ୍ୟାକଲେସ୍ ପୋଷାକ ଅଛି ଏବଂ ସେ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭାରି ମେକଅପ୍ ସହିତ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଶିମର୍ ବ୍ୟାକଲେସ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ପୋଷାକରେ ଖୁବ ହଟ ଲାଗୁଥିଲେ | 

avneet-kaur-backless-dresses
Picture: Avneet Kaur/Instagram

ସେ ଏକ ଧଳା ସାଟିନ୍ ବ୍ୟାକଲେସ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ପୋଷାକରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଏକ ବେଳାଭୂମି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଗରମ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ବ୍ୟାକଲେସ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ସେ ଏକ ସେକ୍ସି ପୋଜ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ପୋଷାକରେ ସେକ୍ସି ପଛକୁ ଦେଖାନ୍ତି |

avneet-kaur-backless-dresses
Picture: Avneet Kaur/Instagram

avneet-kaur-backless-dresses
Picture: Avneet Kaur/Instagram


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post