ବର୍ତ୍ତମାନ 299 ରେ, ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ମୋବାଇଲ୍ ସହିତ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ମଧ୍ୟ ଚାଲିବ

ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଭାରତରେ ମାସକୁ 299 ଟଙ୍କା ମୋବାଇଲ୍ + ଯୋଜନା ପରୀକ୍ଷା କରୁଛି, ଯାହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ହାଇ-ଡେଫିନେସନ୍ (HD) 720p ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିବା ସହିତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟର (PC, Mac ଏବଂ Chromebook) କୁ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଦେବ | ଏହାର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ | ଏହି ଯୋଜନା ବିଦ୍ୟମାନ 199 ଟଙ୍କା ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ 649 ଟଙ୍କା ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ପ୍ଲାନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଫିଟ୍ ହୋଇଛି |

netflix-testing-new-rs-299-mobile-plus-plan-in-india

ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ମୋବାଇଲ୍ ଯୋଜନା କେବଳ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ-ଡେଫିନେସନ୍ (SD) 480p ରେ ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ପ୍ଲାନ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଫୁଲ୍- HD (FHD) 1080p ରେ ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଦେଇଥାଏ, ଏଥିସହ ଆପଣ ଏକ କମ୍ପ୍ୟୁଟର, ଟିଭି, କନସୋଲ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ | ସ୍ମାର୍ଟ ଡିଭାଇସରେ ଆପଣ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଠ୍ୟର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ସେହି ସମୟରେ, ନୂତନ ମୋବାଇଲ୍ + ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କୁ HD ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ସହିତ PC ରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଦେଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଟିଭି, କନସୋଲ୍ କିମ୍ବା ସ୍ମାର୍ଟ ଡିଭାଇସରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କରିପାରିବେ ନାହିଁ |


ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ (ଅନୁବାଦିତ) “ଭାରତର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସକୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ନୂତନ ମୋବାଇଲ୍ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛୁ। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମୋବାଇଲ୍ ର ଲାଭ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ଆମେ ଚାହୁଁ | ଯଦି ସେମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ଆମେ ଏହି ଯୋଜନାକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ବାହାର କରିଦେବୁ।"


ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଭାରତରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୋବାଇଲ୍ + ଯୋଜନା ପରୀକ୍ଷା କରି ନାହିଁ। ଗତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ କମ୍ପାନୀ 349 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସମାନ ଯୋଜନା ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲା। ତଥାପି, ତାହା ଏହି ଯୋଜନାରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପକୃତ ହୋଇ ନଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରାହକମାନେ 299 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ମୋବାଇଲ୍ + ଯୋଜନା ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଦେଖିବା ଆବଶ୍ୟକ।


ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର 199 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ସହିତ ନୂତନ 299 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ଆମାଜନର ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ ମୋବାଇଲ୍ ସଂସ୍କରଣ ଯୋଜନା ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ନିଶ୍ଚିତ, ଯାହା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ ମାସକୁ 89 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post