ଜୁମ୍ କଲ୍ ମିଟିଂ ସମୟରେ ମହିଳା ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ, ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଭିଡିଓ 🤣🤣

ଶ୍ୱେତା ମେମ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରୁଥିବାରୁ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଜୁମ୍ କଲ୍ ମିଟିଂ ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଶିଳ୍ପପତି ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ତାଙ୍କ ଟାଇମଲାଇନରେ ଭିଡିଓ ଟୁଇଟ୍ କରି କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଜୁମ୍ କଲ୍ସୋ ମଜାଳିଆ। 

woman-tries-to-kiss-husband-during-zoom

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ଉପରେ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଗ୍ରୁପ୍ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୁମ୍ କଲ୍ ମିଟିଂ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କୋଠରୀରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା ପାଇଁ ନଇଁ ପଡ଼ିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନିଜ ଲାପଟପ୍ ଆଡକୁ ସଙ୍କେତ କରି ସଙ୍କେତ ଦେଇଥିଲେ। ସେ କେବଳ ହସିଲେ |

ଏଠାରେ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:


ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଉପଭୋଗ କରି କହିଥିଲେ, "ହାହା। ମୁଁ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ବର୍ଷର ପତ୍ନୀ ଭାବରେ ମନୋନୀତ କରେ। ଏବଂ ଯଦି ସ୍ୱାମୀ ଅଧିକ ଅନିଷ୍ଟିତ ଏବଂ ଚାଟୁକାର ହୋଇଥାନ୍ତେ, ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦମ୍ପତି ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ପାଇଁ ମନୋନୀତ କରିଥା’ନ୍ତି "| ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦୁଇ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଛି। 

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post