VIVO IPL 2021 ପ୍ଲେୟାର ନିଲାମ ତାଲିକା ଘୋଷଣା

VIVO IPL 2021 ପ୍ଲେୟାର ନିଲାମ ତାଲିକା ଫେବୃଆରୀ 29, 2021 ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହାତୁଡ଼ି ତଳେ ଯିବାକୁ ଥିବା 292 କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହିତ ବାହାରିଛି। 1114 କ୍ରିକେଟର ପ୍ରଥମେ ନିଲାମ ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲେ। ଆଠଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ ଦାଖଲ କରିବା ପରେ ଅନ୍ତିମ ତାଲିକା ଛଡ଼ାଯାଇଥିଲା |

vivo-ipl-2021-player-auction-list-announced

INR 2 କୋଟି ହେଉଛି ସର୍ବାଧିକ ରିଜର୍ଭ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଦୁଇ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି - ହରଭଜନ ସିଂ ଏବଂ କେଦାର ଯାଦବ - ଏବଂ ଆଠ ଜଣ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି - ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ, ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ, ଶାକିବ ଅଲ ହାସନ, ମୋଇନ ଅଲି, ସାମ୍ ବିଲିଙ୍ଗସ୍, ଲିଆମ୍ ପ୍ଲଙ୍କେଟ୍, ଜେସନ୍ ରଏ ଏବଂ ମାର୍କ କାଡ୍ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି ସର୍ବୋଚ୍ଚ ବ୍ରାକେଟ୍ ରେ ସ୍ଲଟ୍ ହେବେ |

INR 1.5 କୋଟିର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ ସହିତ 12 ଖେଳାଳି ନିଲାମ ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି | 11 ଜଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ତାଲିକାରେ ହନୁମା ବିହାରୀ ଏବଂ ଉମେଶ ଯାଦବ ଦୁଇ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି, ଯାହାର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ INR 1 କୋଟି ରହିଛି।

ଚେନ୍ନାଇରେ ଚାଲିଥିବା VIVO IPL 2021 ପ୍ଲେୟାର ନିଲାମରେ ମୋଟ 164 ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି, 125 ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି ଏବଂ ଆସୋସିଏଟ୍ ନେସନ୍ର 3 ଖେଳାଳି ଯୋଗଦେବେ।

ନିଲାମ 15:00 IST ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

VIVO IPL 2021 ପ୍ଲେୟାର ନିଲାମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

ସେମାନଙ୍କର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ କ୍ୟାପଡ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକା |

Base Price (INR)TotalIndiansOverseas
2 Crore1028
1.5 Crore1212
1 Crore1129
75 Lacs15-15
50 Lacs651352


VIVO IPL 2021/ Squad Size/Salary Cap/Available Slots
FranchiseNo of PlayersNo of Overseas PlayersTotal  money spent (କୋଟି ଟଙ୍କା)Salary cap available (କୋଟି ଟଙ୍କା)Available SlotsOverseas Slots
CSK18762.122.971
DC19672.0912.962
KXIP16331.853.295
KKR17674.2510.7582
MI18469.6515.3574
RR17550.1534.8583
RCB12449.135.9134
SRH22774.2510.7531
Total13942483.39196.66122


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post