ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ କେରଳ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସନ୍ନି ଲିଓନ ଙ୍କୁ ଜେରା

ଏକ ଘରୋଇ ରିସର୍ଟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କୁ କେରଳ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଏକ ଠକେଇ ମାମଲାରେ କୋଚିରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା। 

Sunny-Leones
Picture: Sunny Leon

କୋଚି ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖରେ ଇଭେଣ୍ଟ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା ଆର.ଶିଆସ୍ କେରଳ ଡିଜିପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ସନ୍ନି ଲିଓନ ତାଙ୍କ ଠାରୁ 29 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିବାବେଳେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଉଦ୍ଘାଟନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାହା କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ।


ଅଭିଯୋଗକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିଚାଳକ 2016 ରୁ ଅନେକ କିସ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ନେଇ ପାଞ୍ଚଟି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ହୋଇ ନ ଥିବାରୁ ସେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

sunny-leone-sexy-bombshell-nude-shade-bikini
Picture: Sunny Leon/Instagram

କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଛି। ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସନ୍ନି ଲିଓନ ଟଙ୍କା ନେଇଥିବାର ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଇଭେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଠକି ନାହାଁନ୍ତି। 


ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, "ସେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ସମ୍ମୁଖରେ ଡିପୋଜିଟ କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପରିଚାଳକ ପ୍ରକୃତରେ ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଅନେକ ଥର ତାରିଖ ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଇଭେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ତାଙ୍କ ତାରିଖ ପାଳନ କରିପାରିନଥିଲେ ତେଣୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପୁଜିଥିଲା।" ସନ୍ନି ଲିଓନ ଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବ ଏବଂ ପରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post