ସୁହାନା ଖାନ ନ୍ୟୁୟର୍କର ତୁଷାରପାତର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିଲାବେଳେ, ଛାଢିଛନ୍ତି କିଛି ହଟ ଫୋଟୋ

ଶାହରୁଖ ଖାନ ଙ୍କ ଝିଅ, ସୁହାନା ଖାନ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାର ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷରେ ଚାଲିଥାନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ପ୍ରାୟତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୁଏ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ସୁହାନା ବର୍ତ୍ତମାନ ବରଫର ନ୍ୟୁୟର୍କକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ଅବ୍ରାମଙ୍କ ସହ ଶାହରୁଖ ତାଙ୍କୁ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଛାଡିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

suhana-khan-enjoys-the-views-of-a-snowy
Picture: Suhana Khan/Instagram

ସୁହାନା ଖାନ ନ୍ୟୁୟର୍କର ଶୀତଳ ଦୃଶ୍ୟର ଏକ କ୍ଲିପ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ରାସ୍ତା ଏବଂ ବିଲ୍ଡିଂ ଟପ୍ ଗୁଡିକ ବରଫରେ ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ସେ ନିଜ ଝ ରକା ପାଖରୁ ତୁଷାରପାତର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖାଇଲେ |ଏବଂ ସେ କିଛି ତାଙ୍କର ସୀତା ବସ୍ତ୍ର ସହିତ ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ଛାଡ଼ିଲେ, ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ସେହି ଫୋଟୋ ଗୁଡିକ |

suhana-khan-enjoys-the-views-of-a-snowy
Picture: Suhana Khan/Instagram

suhana-khan-enjoys-the-views-of-a-snowy
Picture: Suhana Khan/Instagram


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post