ବହୁତ ହିଁ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ବୋଲ୍ଡ ଲାଗନ୍ତି ଷ୍ଟାର ସଞ୍ଜୟ କପୁର ଙ୍କ ଝିଅ, ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ଵାସ ବି କରି ପାରିବେନି

ସଞ୍ଜୟ କପୁର ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ମାତା। ସେ ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସରେ ପ୍ରସାରିତ ଦିଲ ସମ୍ୱାଲ ଜା ଜାରା ଉପରେ ବଲିଉଡର ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ରାଜା ଏବଂ ଅନନ୍ତ ମଥୁର ଭାବରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମହେପ ସାନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସଞ୍ଜୟ କପୁର ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ।

sanjay-kapoor-daughter

ସଞ୍ଜୟ କପୁର ନିର୍ମଳ କପୁର ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସୁରିନ୍ଦର କପୁରଙ୍କଠାରୁ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ତିନି ବଡ ଭାଇ ବୋନି କପୁର , ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ରେନା ମାରୱା ଅଛନ୍ତି।ସେ ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତଥା ପୂର୍ବତନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହେପ ସାନ୍ଧୁଙ୍କୁ 1997 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ଶାନୟା ଏବଂ ଜାହାନ କପୁର। ଅଭିନେତା ସୋନମ କପୁର , ଅର୍ଜୁନ କପୁର , ଜାନଭୀ କପୁର , ମୋହିତ ମାରୱା ଏବଂ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କପୁର ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ରିୟା କପୁର ତାଙ୍କର ଭଣଜା ଏବଂ ଭଣଜା। Kapoor ପରିବାର ର ପ୍ରୀତିରାଜ କପୁର ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |

janhvi-kapoors-cousin-sister-shanaya-kapoor-makes-instagram-account-public

Picture: Janvi Kapoor/Instagram

ଶାନୟା କପୁର 3 ନଭେମ୍ବର 1999 ରେ ଭାରତର ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାମ ସଞ୍ଜୟ କପୁର ଏବଂ ମାତାଙ୍କ ନାମ ମହେପ ସାନ୍ଧୁ। ଏହି ଡିଭା ଜଣେ ମଡେଲ୍, ଛାତ୍ର ଏବଂ ଆଗାମୀ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ | 

janhvi-kapoors-cousin-sister-shanaya-kapoor-makes-instagram-account-public

Picture: Janvi Kapoor/Instagram

ସେ ମୁମ୍ବାଇର ଇକୋଲ୍ ମୋଣ୍ଡିଆଲ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ସ୍କୁଲରୁ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ୍ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ସମାପ୍ତ କରୁଛନ୍ତି | ଜାନଭୀ କପୁରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଶାନୟା ଜଣେ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ପରିଣତ ହୋଇଛନ୍ତି ଯାହାକି ଆଇଏଏଫ୍ ପାଇଲଟ୍ ଗୁଞ୍ଜନ ସାକ୍ସେନାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ | 

janhvi-kapoors-cousin-sister-shanaya-kapoor-makes-instagram-account-public

Picture: Janvi Kapoor/Instagram

ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାଙ୍କ ପିତା ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ , ଶାନୟା  ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କର୍ମଶାଳା ଏବଂ ନୃତ୍ୟ କ୍ଲାସ ଏବଂ ଏକ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଯାହା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ତାହା ସବୁ କରିସାରିଛନ୍ତି |

janhvi-kapoors-cousin-sister-shanaya-kapoor-makes-instagram-account-public

Picture: Janvi Kapoor/Instagram

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post