ନୋରା ଫତେହି କ୍ରପ୍ ଟପ୍ସ ଏବଂ ବ୍ଲୁ ଜିନ୍ସ ସହିତ ପ୍ରେମରେ ଅଛନ୍ତି

ନୋରା ଫତେହିଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ କାରଣ ଡିଭା 'ଦିଲବର୍' ଗୀତରେ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଦକ୍ଷତାକୁ ଦର୍ଶାଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ମିଶାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି | ଦିଲବାର ବ୍ୟତୀତ ଏହି ତାରକା 'ହେ ସାକି ସାକି', 'କାମରିଆ' ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆଇଟମ୍ ନମ୍ବର ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି | 

nora-fatehi-love-crop-tops-blue-jeans

ଯେତେବେଳେ ଫ୍ୟାଶନ୍ କଥା ଆସେ, ସେ ବିଭିନ୍ନ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସମୟ ସମୟରେ ଆମକୁ ବିଭିନ୍ନ କଳ୍ପନାଯୋଗ୍ୟ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଲୁକ୍ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ଡିଭା ଏକ ସେକ୍ସି ରଫଲେଡ୍ ଧଳା ଟପ୍ ଏବଂ ମଧ୍ୟଭାଗର ବ୍ଲୁ ଜିନ୍ସ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଡିଭା ପୁଣି ଥରେ ଏକ ଧଳା ଫସଲ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯାହାକୁ ସେ ଉଚ୍ଚ ଅଣ୍ଟା ଡେନିମ୍ ସହିତ ଯୋଡିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଗଭୀର ଲାଲ୍ ସ୍ଲିଙ୍ଗ୍ ବ୍ୟାଗ୍ ଧରି ଥିଲେ | 

nora-fatehi-love-crop-tops-blue-jeans
Picture: Nora Fatehi/nstgram


ଯେହେତୁ ସେ ଏହି କାଜୁଆଲ୍ ପୋଷାକରେ ଗରମ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ନୋରା ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ହେଲେ ଆପଣ କାଜୁଆଲ୍ ପୋଷାକକୁ ମଧ୍ୟ ଗରମ ଦେଖାଇ ପାରିବେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଧୂସର ରଙ୍ଗର ଫସଲ ଟପ୍ ଏବଂ ନୀଳ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧି ତାପମାତ୍ରା ବଢ଼ାଇ ଥିଲେ |



ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post