ନୟା ଶର୍ମା ହଟ ଅବତାର ଭାଇରାଲ ଫଟୋ, ଜଳିଲା ଇଣ୍ଟରନେଟ

ଟେଲିଭିଜନର ଜଣେ ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ନିଆ ଶର୍ମା ହେଉଛନ୍ତି ଯିଏକି ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ପୋଷାକ ପରି ଭାରତୀୟ ତଥା ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ସୋମବାର, ନିୟା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତିନୋଟି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ଲେହେଙ୍ଗା ସହିତ ଏକ କାନ୍ଧ ନଥିବା ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନେହାଙ୍କ ସେକ୍ସି ଚିତ୍ରକୁ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ, ତଥାପି ବ୍ରାଇଡ୍ ସୁଟ୍ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ବାଛିବା ପାଇଁ ନିଆଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା।

nia-sharma-viral-photos

ଅଭିନେତା ସୁଧାଂଶୁ ପାଣ୍ଡେ, କହିଲେ, "ନୟା  ଏକ ତୃତୀୟ lockdown ପାଇଁ ଡ଼ାକ କରିପାରନ୍ତି।"ନିୟା ଙ୍କର ଅନ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ବୋଲ୍ଡ ପୋଷାକ ବହନ କରୁଥିବା ଉପାୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ | ଅଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ, ନିଆ ଡିଜାଇନର୍ ପାୟଲ୍ କେୟାଲଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଥିଲେ | 

nia-sharma-viral-photos
Picture: Nia Sharma/Instagram

ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଯେ ନିଆ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଏବଂ ପୋଷାକ ପାଇଁ ଅନଲାଇନରେ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ ନିୟା ତାଙ୍କ 'ମଇଳା 30' ଜନ୍ମଦିନ କେକ୍ ପାଇଁ ବ୍ୟାକ୍ଲାସର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ | ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ତାଙ୍କୁ ସମାନ ଭାବରେ ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ "ଅଶ୍ଳୀଳ, ଲଜ୍ଜାଜନକ" ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ |

nia-sharma-viral-photos

Picture: Nia Sharma/Instagram

ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ, ନୟାଙ୍କୁ ଶେଷରେ ନାଗିନ୍ ରେ ଟେଲିଭିଜନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ସେ ବ୍ରିଣ୍ଡା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଅଲ କିକ ଥ୍ରୀଲର ଲକ୍ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ କମ୍ ଟିଆରପି ଯୋଗୁଁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

nia-sharma-viral-photos

Picture: Nia Sharma/Instagram

ନାଗିନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଜାମାଇ ରାଜା, ଇଶ୍କ ମେନ୍ ମାର୍ଜୱାନ୍, ଏକ୍ ହାଜାରୋନ୍ ମେନ୍ ମେରୀ ବେହନା ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟ ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ’ରେ ନୟାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post