ଲାଲ୍ ବିକିନିରେ ମାଉନିଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଲୁକ୍, ଦୁବାଇର ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରୁ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଉନି ରୟ କୌଣସି ନା କୌଣସି  କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଲୋଚନାରେ ରୁହନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ | ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ମାଉନିଙ୍କ ବିକିନି ଫଟୋ ଜୋର ଧରୁଛି | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୁବାଇର ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରୁ ଏକ ଲାଲ୍ ବିକିନିରେ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

mouni-roy-in-red-floral-bikini
Picture: Mouni Roy/Instagram

ମାଉନି ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଥିବା ବାଲି ଉପରେ ମଜା କରୁଥିବାବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣରୁ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ସେ କ୍ରମିକ ଭାବରେ ଅନେକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିନ୍ନ ଭାବରେ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି |

mouni-roy-in-red-floral-bikini
Picture: Mouni Roy/Instagram

ମାଉନି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫଟୋ ସହିତ ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏକ ଚିତ୍ର ଦେବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ - ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପଛରେ ଦୌଡୁଛି | ଦ୍ୱିତୀୟ ଫଟୋରେ ସେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ବାଲି ଉପରେ ପଡ଼ିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ନିଜ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରି ସେ ଲେଖିଥିଲେ - 'ସମୁଦ୍ରରେ ଏକ ଗୀତ ପରି' |

mouni-roy-in-red-floral-bikini
Picture: Mouni Roy/Instagram

ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ମୁନି ରୟଙ୍କ ଚେହେରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଶୈଳୀ ଚମତ୍କାର | ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିଲେ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ମୁନି ଦୁବାଇରେ ପୁରା ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ମାଉନି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଦୁବାଇରେ ଥିଲେ |  ଏଠାରେ ମାସେ ଧରି ସମୟ ବିତାଇବା ପରେ ସେ ଭାରତକୁ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସୁଟିଂ କ୍ରମ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାଇଥିଲେ। ମୁନିଙ୍କ ଭଉଣୀ ଦୁବାଇରେ ରୁହନ୍ତି।

mouni-roy-in-red-floral-bikini
Picture: Mouni Roy/Instagram

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ମୁନିଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା। ମୁନି ଦୁବାଇର ଜଣେ ବ୍ୟାଙ୍କରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରିବେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଏହି ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ଉପରେ ମୁନିଙ୍କର କୌଣସି  ବିବୃତ୍ତି ନଥିଲା ଏବଂ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏହି ଖବର କେବଳ ଗୁଜବ ଥିଲା।

mouni-roy-in-red-floral-bikini
Picture: Mouni Roy/Instagram

ମୁନିଙ୍କୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ତାଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ ଏହି ଶୋ ଚାରି ଚନ୍ଦ୍ରରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା | ଶୋ’ରେ ମୁନି ଏବଂ ସଲମାନ ମଧ୍ୟ ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ। 


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post