କରିସ୍ମା ତନ୍ନାଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ୍ ବେଡରୁମ୍ ଫଟୋସୁଟ୍ ଭାଇରାଲ୍

କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ତାପମାତ୍ରା ବଢାଉଛନ୍ତି ଏଥର ସେ ନିଜ ଶୋଇବା ଘରେ ସାଟିନ୍ ସ୍ପାଗେଟି ଏବଂ ମିନି ସର୍ଟ ଛଡା ଆଉ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ। ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଶୁଟ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା କରିସ୍ମା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଫଟୋ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ନିୟମିତ ଭାବରେ ଅପଡେଟ୍ କରନ୍ତି | 

karishma-tannas-glamorous-bedroom-photoshoot
Picture: Karishma Tanna/Instagram

କରିସ୍ମା ତାଙ୍କ ସାଟିନ୍ ନାଇଟ୍ ପୋଷାକରେ ଗରମ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |  କରିସ୍ମାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ତାଙ୍କର ସେଲିବ୍ରିଟି ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେଉଛନ୍ତି | 

karishma-tannas-glamorous-bedroom-photoshoot
Picture: Karishma Tanna/Instagram

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଓସାରିଆ ସାର୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା |ସେ ତାଙ୍କ ସାଟିନ୍ ସାର୍ଟକୁ ଏକ ସାଟିନ୍ ସର୍ଟସ୍ ସହିତ ଯୋଡିଥିଲେ | "ନାଗିନ୍" ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସହ-ଷ୍ଟାର୍ ମୋତି ଭି ପୁରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା କୁହାଯାଉଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସର୍ବଶେଷ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସେମାନେ ଉପାୟ ଅଲଗା କରିଛନ୍ତି | 

karishma-tannas-glamorous-bedroom-photoshoot
Picture: Karishma Tanna/Instagram

karishma-tannas-glamorous-bedroom-photoshoot
Picture: Karishma Tanna/Instagram

karishma-tannas-glamorous-bedroom-photoshoot
Picture: Karishma Tanna/Instagram

karishma-tannas-glamorous-bedroom-photoshoot
Picture: Karishma Tanna/Instagram


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post