ଜାନଭୀ କପୁରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଶାନୟା କପୁର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରିଛନ୍ତି, ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା କିଛି ତାଙ୍କର ହଟ ଫୋଟୋ

ଷ୍ଟାର-ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରିବାର ଋତୁ ବୋଲି ମନେହୁଏ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୁର ଏବଂ ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସାନ ଝିଅ ଖୁସି କପୁର ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଶାନୟା କପୁର ମଧ୍ୟ ଏହା କରିଛନ୍ତି।

janhvi-kapoors-cousin-sister-shanaya-kapoor-makes-instagram-account-public

Picture: Janvi Kapoor/Instagram

ତାଙ୍କ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ପରି ଶାନନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଅବିଭକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶାନନୟା କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଜାନଭୀ କପୁର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। 

janhvi-kapoors-cousin-sister-shanaya-kapoor-makes-instagram-account-public

Picture: Janvi Kapoor/Instagram

ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଡେବ୍ୟୁ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ କହିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ତାଙ୍କର କିଛି ହଟ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ | ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାରିଂ ଆପ୍ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 155 ଟି ପୋଷ୍ଟରେ ଶାନୟାଙ୍କର ମୋଟ 70.3K ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି | ତେଣୁ ଅଧିକ ଉପାସନା ନକରି, ନିମ୍ନରେ ଥିବା ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନଜର ପକାଇବା |

janhvi-kapoors-cousin-sister-shanaya-kapoor-makes-instagram-account-public

Picture: Janvi Kapoor/Instagram


janhvi-kapoors-cousin-sister-shanaya-kapoor-makes-instagram-account-public

Picture: Janvi Kapoor/Instagram


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post