ଚାଲୁ ଚାଲୁ ଖୋଲିଗଲା ଯାକଲୀନ ନ୍କ ଡ୍ରେସ, ଜଣାନ୍ତୁ କଣ ହେଲା ତା ପରେ

ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କଠିନ ପୋଷାକ ବାଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି |ଫ୍ୟାଶନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବିଟାଉନର ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ବହୁତ ଆଗରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ଏପରି ଲେବଲର ପୋଷାକ ଅଛି, ଯାହା ସାଧାରଣ ଲୋକମାନେ ଶୁଣି ନାହାଁନ୍ତି | 

jacqueline-fernandez-black-dress-oops-moment

ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ, ଏହି ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ  ଅଲଗା ଦେଖାଯାଏ | ଶୈଳୀ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରନ୍ତି, ବିଶେଷ ଭାବରେ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ପାଇଁ ପୋଷାକ ଡିଜାଇନ୍ କରନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ଫିଟ୍ ଠାରୁ ସିଦ୍ଧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ସିଦ୍ଧ ଅଟେ | ତଥାପି, ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ, ସେମାନେ ବେଳେବେଳେ ଊପ୍ସ ମୋମେଂଟ ର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି | ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି |


ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଏକ ପୁରସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ | ଏଥିପାଇଁ ସେ ଏକ ପୋଷାକ ବାଛିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ଟୋନ୍ ହୋଇଥିବା ଚିତ୍ରକୁ ଚିତ୍ରିତ କରିଥିଲା ​​| ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ କଳା ରଙ୍ଗର ସ୍କିନ୍ଫିଟ୍ ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। 

jacqueline-fernandez-black-dress-oops-moment

ଏହି ପୋଷାକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ, ସିଧା ସଳଖ ପୋଷାକରେ ସାଟିନ୍-ଆଧାରିତ ସାମଗ୍ରୀ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପାର୍ଶ୍ୱରେ କପଡା ସିଲେଇ କରାଯାଇଥିଲା |  ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଲୁକ୍କୁ କଳା ହାଇ ହିଲ୍ ଏବଂ ସୁବର୍ଣ୍ଣ କାନଫୁଲ ସହିତ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିନିଶ୍ ଦେଇଥିଲେ | ଅବଶ୍ୟ, ଏହି ସିଦ୍ଧତା ମଧ୍ୟରେ, ସେ ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକର ପଛ ବଟନ୍ ଖୋଲିଛି | ଯେତେବେଳେ ପାରିନୀତି ଚୋପ୍ରା ଏକ କଠିନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଓପ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ |

/jacqueline-fernandez-black-dress-oops-moment

ଯେତେବେଳେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ସୋନମ କପୁର ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ, ସେ ଖୋଲା ବଟନ୍ ଗୁଡିକୁ ଦେଖିଲେ | ଏହା ପରେ, ସେ ଯେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ | ସୋନମ ସିଧାସଳଖ ବଟନ ଲଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ନଗଦ ନକରି ମିଡିଆ ଆଡକୁ ଏକ ମଜାଳିଆ ଚେହେରା ତିଆରି କଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତଟି ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର ହୋଇ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ନାହଁ। 

/jacqueline-fernandez-black-dress-oops-moment

ସୋନମଙ୍କ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲଜ୍ଜାଜନକତାରୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲା ​​| ବିଟାଉନର ଫ୍ୟାଶନିଆ କୁହାଯାଉଥିବା ସୋନମ କପୁର ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜେ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post