ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗେହେନା ଭାସିଷ୍ଟ , ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ରେପ୍ ପାଇଁ ଆରେଷ୍ଟ ହୋଇଛନ୍ତି

Timesnownews.com ରେ ପ୍ରକାଶିତ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ତିନିଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗେହେନା ଭାସିଷ୍ଟ ଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ପେନାଲ କୋଡ (ଆଇପିସି) ଅନୁଯାୟୀ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବଳାତ୍କାର ପାଇଁ ବୁକ୍ କରିଛି। 24 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମଡେଲ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ତିନି ଜଣଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ଏହି ନୂଆ ମାମଲା ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି। ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କେବଳ ଇରୋଟିକ୍ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଗେହାନାର ଓକିଲମାନେ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

gehana-vasisth-who-was-arrested-for-shooting-porn-videos
Picture: Gehna Vasisth/Instagram


ସେ ନିଜ ୱେବସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିବା 87 ଟି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ କରିବା ପରେ ଗେହାନାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗେହାନାର ଜନସାଧାରଣ ଫ୍ଲିନ୍ ରେମିଡିଓ ଦ୍ୱାରା ଜାରି ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଗେହାନାର କମ୍ପାନୀ ଜିଭି ଷ୍ଟୁଡିଓ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଏରୋଟିକା ଭାବରେ ଶ୍ରେଣୀଭୁକ୍ତ କିମ୍ବା ଶ୍ରେଣୀଭୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ।

gehana-vasisth-who-was-arrested-for-shooting-porn-videos
Picture: Gehna Vasisth/Instagram

ବିବୃତ୍ତିରେ ଲେଖାଥିଲା, "ଗେହାନା ଭାସିଷ୍ଟ ଆକା ଭାଣ୍ଡାନା ତିୱାରୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ। ସେ କୌଣସି ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ ର୍ୟାକେଟ୍ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଜଡିତ ନୁହଁନ୍ତି। ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଜିଭି ଷ୍ଟୁଡିଓର ନିର୍ମାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ସେ କେବଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ଆଇନ ଏବଂ ଅନୁମତିପ୍ରାପ୍ତ ଅଟେ। ଅଧିକାଂଶଙ୍କୁ ଏରୋଟିକା ଭାବରେ ବର୍ଗୀକୃତ କିମ୍ବା ଶ୍ରେଣୀଭୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରେ। ତାଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟା ଭାବରେ ଜଡିତ କରାଯାଇଛି କିମ୍ବା ନ୍ୟସ୍ତ ସ୍ୱାର୍ଥ ତଥା ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। "

gehana-vasisth-who-was-arrested-for-shooting-porn-videos
Picture: Gehna Vasisth/Instagram


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post