ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତ ଛାଡ଼ିଲେ ଦୁଇଟି ଫୋଟୋ, ଗୋଟିଏ ଶାଢ଼ୀ ରେ ତା ଆଉ ଗୋଟିଏ କେବଳ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧି

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ | ସେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ନିଜର ଗରମ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି | ମଲ୍ଲିକା ଏଥର ପାରମ୍ପାରିକ ଅବତାରରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି। 

mallika-sherawat-traditional-avtaar

ସେ ଶାଢ଼ୀ ରେ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଛି | ମଲ୍ଲିକା ଏକ ପିଚ୍ ରଙ୍ଗ ସାରି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ - ଦେଶୀ ଗର୍ଲ | ମଲାଇକାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି - ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି - ହଟ୍ ମ୍ୟାଡାମ୍ |

ନିକଟରେ ମଲ୍ଲିକା ପୁଣି ଥରେ ମୋର ହଟ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ବାଲକୋନୀରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜକୁ ତେଲରେ ଆଚ୍ଛାଦନ କରିଛନ୍ତି। ସମସ୍ତ ଫଟୋରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତେଲିଆ ଭଳି ଏକ ଭିନ୍ନ ଶୈଳୀ ରେ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ମଲ୍ଲିକା ଙ୍କର ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଗରମ |

 

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post