ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ହଟ୍ ଲୁକ୍ ହଉଚି ଭାଇରଲ

ଫିଲ୍ମ 'ଲିଗର୍'ରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଅନ୍ୟ ଚାରିଟି ଭାଷାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ। ଏଥି ସହିତ, ସୁପରଷ୍ଟାର ଏବଂ ଉତ୍ତର ଭାରତରେ 'ଅର୍ଜୁନ ରେଡ୍ଡୀ' ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଲିଗର' (ଲିଗର) ର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। 

ananya-pandey-share-glamorous-look

ବର୍ତ୍ତମାନ , ଅନନ୍ୟା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରୁଛନ୍ତି | ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର 2 ରୁ ନିଜର ବ୍ୟାଙ୍ଗ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନନ୍ୟା ଆସିବା ଦିନ ରୁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବେଳେବେଳେ ଫଟୋ ଯୋଗୁଁ ହେଡଲାଇନ୍ ତିଆରି କରନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କର କିଛି ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ସେ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।


ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଗରମ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଅନନ୍ୟା ପିନ୍ଧିଥିବାର ନାଇଟ୍ ସୁଟ୍ ର ଉପର ବଟନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୋଲିଛନ୍ତି | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ଫିଲ୍ମ 'ଲିଗର୍' ରିଲିଜ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନନ୍ୟା ଏକ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅନନ୍ୟା ଏବଂ ବିଜୟ ଦେବାର୍କୋଣ୍ଡା ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନଙ୍କର ଉଭୟ ପ୍ରଶଂସକ ପରଦାରେ ଏହି ତାରାଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି। ଅନନ୍ୟା ବିଜୟଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବିଜୟଙ୍କ ସହ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ବୋଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି।


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post