ମାନିକା ଶୋକାଣ୍ଡ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ହୋଇ ହରିୟାଣା ର ନାଁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିଲେ

ହରିୟାଣାର ର ମାଣିକା ଶୋକାଣ୍ଡ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ହୋଇଗଲେ, ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମୁମ୍ବାଇରେ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ପୈତୃକ ଗ୍ରାମ ଉଚାନା କାଲାନରେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ମାଣିକା ଶୋକାଣ୍ଡଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ ଚିତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ |

manika-sheokand
Picture: Manika Sheokand/India.Com

ମାଣିକା ଶୋକାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀକୁ ଏହି ବିଜୟର ଶ୍ରେୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ବଡ଼ ଭଉଣୀ କାନିକାଙ୍କ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗୁଁ ମାଣିକା ଶିକା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କନିକା କଲେଜରେ ପଢୁଥିଲେ, ସେ ମଡେଲିଂରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ |

manika-sheokand
Picture: Manika Sheokand/India.Com

ତିନିବର୍ଷ ପୂର୍ବେ 2018 ରେ, ମାନିକା ପଞ୍ଜାବ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରୁ କେମିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ BTech ଏବଂ MBA କରିବା ପରେ ନୋଏଡାରେ ଏକ ଚାକିରିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ମାଣିକା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଛାଡି ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ମଡେଲିଂକୁ ଚାଲିଗଲେ।କରୋନା ଯୁଗରେ, ସେ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଅନଲାଇନରେ ସବୁକିଛି କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ନୂତନ ଇତିହାସ ଲେଖିବା ଆଡକୁ ଗଲେ |

manika-sheokand
Picture: Manika Sheokand/India.Com


manika-sheokand
Picture: Manika Sheokand/India.Com


manika-sheokand
Picture: Manika Sheokand/India.Com


manika-sheokand
Picture: Manika Sheokand/India.Com


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post