କାଶ୍ମୀରୀ ଶାହାନିଜର ହଟ ଭିଡ଼ିଓ ଛାଡ଼ି ହେଲେ ଟ୍ରୋଲ

ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଶ୍ମୀରୀ ଶାହା (କାଶ୍ମେରା ଶାହା), ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ତଥା ହଟ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ ଯୋଗୁଁ ସବୁବେଳେ ହେଡଲାଇନରେ ରହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ତଥା ଅଭିନେତା କୃଷ୍ଣ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପତ୍ନୀ କାଶ୍ମୀରୀ ମଧ୍ୟ ବିଗ୍ ବସ୍ 14 ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ସେ ନିରନ୍ତର ଆଲୋଚନା ରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥିବା କାଶ୍ମୀରୀ ଏଥର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ (କାଶ୍ମେରା ଶାହା ହଟ ଭିଡିଓ) ଅବତାର ଦେଖାଯାଉଛି। 

kashmera-shah-shares-hot-video

କାଶ୍ମୀରା ଏହି ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ସହିତ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସେ ଧଳା ମୋନୋକୋନି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।  ସୁଇମିଂ ପୁଲ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ପାର୍କ ହୋଇଥିବା କାଶ୍ମୀରର ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଲୋକମାନେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ଏପରିକି ସେମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି


ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର୍ କରିବାବେଳେ କାଶ୍ମୀରୀ ଏକ ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାପସନ୍ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ 'ମୋତେ ଘୃଣା କର କିମ୍ବା ମୋତେ ଭଲ ପାଅ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ମୋତେ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବ ନାହିଁ' | ଭିଡିଓରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବାବେଳେ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ସେମାନଙ୍କୁ ମନ୍ତବ୍ୟରେ 'ପୁରୁଣା' ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି - 'ଏତେ କମ୍ ନ ହୁଅ', ତାପରେ ଅନ୍ୟମାନେ ଲେଖିଥିଲେ - 'ଆପଣ ପୋଷାକ କାଟି କ’ଣ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି'|


ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବି ଯେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଯେ କାଶ୍ମୀରକୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଭିଡିଓ କିମ୍ବା ଫଟୋରେ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖରାପ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ପୂର୍ବରୁ କାଶ୍ମୀରୀ ମୋନୋକାନିରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଛବି ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କେବେ ବି ବିଳମ୍ବ ନୁହେଁ |



ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post