ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ନୂଆ ଫିଚର , ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ସହିତ କରି ପାରିବେ ଏହି କାମ

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂତନ ଫିଚର ପରୀକ୍ଷା କରୁଛି, ଯାହା ପରେ ଆପଣ ସିଧାସଳଖ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଠାରୁ ଏକ ଉତ୍ପାଦ କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାଧାରଣ ଭାଷାରେ, ଯଦି ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏକ ଉତ୍ପାଦ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଆପଣ ଉତ୍ପାଦ କିଣି ପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ସନ୍ଧାନ କରି ଏକ ଉତ୍ପାଦ କିଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯଦିଓ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଉଛି |

youtube-new-feature

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ର ଏହି ନୂତନ ଫିଚର ର ପରୀକ୍ଷଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେରିକାର କିଛି ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଏବଂ ଆଇଓଏସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଉପରେ କରାଉଛି। ଶୀଘ୍ର ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ନୂଆ ଅପଡେଟ୍ ପରେ, ସପିଂ ବ୍ୟାଗ୍ ଆଇକନ୍ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯିବ | ଗୁଗୁଲ୍ ସପୋର୍ଟ ପେଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ନୂତନ ଫିଚର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି |

ଗୁଗୁଲ୍ ମାଲିକାନା ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ କହିଛି ଯେ ଏହି ନୂତନ ଫିଚର ଉଭୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଏବଂ ଉତ୍ପାଦ ଯୋଗାଣକାରୀଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ। ଦର୍ଶକମାନେ ଭିଡିଓ ସହିତ ଏକ ବ୍ୟାଗ୍ ଆଇକନ୍ ସହିତ ଭିଡିଓ ସହିତ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା ଦେଖିବେ ଯାହା ଭିଡିଓର ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ରହିବ |

ଉତ୍ପାଦ ବ୍ୟାଗ୍ ଆଇକନ୍ ସହିତ, ଉତ୍ପାଦ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ସମସ୍ତ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକର ତଥ୍ୟ ଗୁଗୁଲ୍ ସପିଂ ଉପକରଣ ଏବଂ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ସହିତ ଲିଙ୍କ୍ ହେବ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post