କମଳା ରଙ୍ଗ ର ବିକିନିରେ ଭାନି କପୁର ତାଙ୍କ ଟୋନ୍ ହୋଇଥିବା ଶରୀରକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଲେ

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭାନି କପୁରଙ୍କ ସର୍ବଶେଷ ଚିତ୍ର ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ଠିକ୍ ଅଛି, ଭାନି ତାଙ୍କର ନୂତନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅପଲୋଡ୍ ରେ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ କେବଳ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ନୁହଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ଚିତ୍ର ଉପରେ ଇର୍ଷା କରୁଛନ୍ତି | ଫଟୋଗ୍ରାଫ୍ ଏକ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ କ୍ଲିକ୍ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ କମଳା ରଙ୍ଗ ର ବିକିନି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛି |

vaani-kapoor-in-an-orange-bikini
Picture: Vaani Kapoor/Instagram

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେୟାର କରିଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ 2 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଅଛି। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଲାରା ଦତ୍ତା, ତାହିରା କାଶ୍ୟପ, ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରା, ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ, ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।ଭାନି କପୁରଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଅନୀତା ଶ୍ରଫ, ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ରଂଜନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନିତା ଶ୍ରଫ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ହେ ହେଲୋ"। 

ଭାନୀଙ୍କ ଅବତାର ଦ୍ୱାରା ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “Ufff, ufff, ufff।” ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗ “ଗରମ”, “ଅଦ୍ଭୁତ” ଏବଂ “ସୁନ୍ଦର” ପରି ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ପୁର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି | ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି “ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର” | “ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଭାନି,” ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କହିଥଲେ।

କାମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାନି କପୁର ନିକଟରେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ କର ଆଶିକୀ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବେଲ ବଟମ୍, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ହୁମା କୁରେଶି ଏବଂ ଲାରା ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post