ଆଶ୍ରମ ୨ ରେ ବାବା ନିରାଲାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହୋଇଥିବା ତ୍ରିଦା ଚୌଧରୀ ପୁଣି ଟପଲେସ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର ରେ ଆସିଲେ

ବଙ୍ଗଳା ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତ୍ରିଦା ଚୌଧରୀ ଙ୍କ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଆଶ୍ରମ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେହି ଦିନଠାରୁ, ସେ କ୍ରମାଗତ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ହେତୁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି | ତେବେ ଆଶ୍ରମରେ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ପରେ ଟ୍ରାଇଡା ଟ୍ରୋଲର ଟାର୍ଗେଟରେ ଆସିଥିଲେ।

tridha-choudhary-shares-topless-bold-photo

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତ୍ରିଦା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ କରିବାକୁ ଘୃଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଦେଖିବା ପରେ ସେ କାହା ସହ କାମ କରନ୍ତି। ତ୍ରିଦା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ କିମ୍ବା ଶୋ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କିଏ ସେ ଦେଖନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସହ-ଷ୍ଟାରର ପ୍ରକୃତି କ’ଣ? ମୁଁ ଜାଣେ ସମସ୍ତେ କାହାଣୀର ଏକ ଅଂଶ | ମୁଁ କେବଳ ମୋର କାମ କରୁଛି ନିର୍ମାତା ମୋତେ ଏଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି | ତ୍ରିଦା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଶ୍ରମରେ ତାଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟକୁ କିଛି ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। 

tridha-choudhary-shares-topless-bold-photo

tridha-choudhary-shares-topless-bold-photo

tridha-choudhary-shares-topless-bold-photo

tridha-choudhary-shares-topless-bold-photo
ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଗ୍ଲାମର ନ୍ୟୁଜ ର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଅପଡେଟ ପାଇଁ ଆଜି ହିଁ ଆମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ| ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରି ପ୍ରତିଦିନ ର ଅପଡେଟ ଚେକ କରନ୍ତୁ ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post