ଏହି ୩ ବଙ୍ଗାଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ସାରା ଭାରତ ରୁ ମିଳୁଛି ଭଲପାଇବା

top-3-loved-bengali-actresses

ଯେତେବେଳେ ବଙ୍ଗଳା ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଆସେ, ସେଠାରେ କିଛି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଦକ୍ଷ ଏବଂ ଦକ୍ଷ ଅଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ବଙ୍ଗଳା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏହିପରି କେତେକ ବଙ୍ଗୀୟ କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଅଭିନୟ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛନ୍ତି | 


ଦିଟିପ୍ରିୟା ରୟ

Ditipriya Roy
Picture: Ditipriya Roy/Instagram

ଦିଟିପ୍ରିୟା ରୟ ଜଣେ କିଶୋର, ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର 18 ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ସେ ନିଜ ଚମତ୍କାରତା ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଏହି ହଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁଖ୍ୟତ ବଙ୍ଗାଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଏଲରେଦେଖାଯାନ୍ତି | ଏହି ହଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବବ ବିଶ୍ୱାସ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯାହା ବିଦ୍ୟା ବାଲାନଙ୍କ ଥ୍ରୀଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଟେ | 


ସ୍ଵସ୍ତିକା ମୁଖାର୍ଜୀ

Swastika Mukherjee
Picture: Swastika Mukherjee/Instagram

ସ୍ଵସ୍ତିକା ମୁଖାର୍ଜୀ ଆଉ ଜଣେ ବିଶିଷ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାହା ବଙ୍ଗଳା ଫିଲ୍ମ ଆମକୁ ଦେଇଛି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ବଙ୍ଗାଳୀ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ଦେବଦାସୀ ନାମକ ଟେଲିଭିଜନ ଧାରାବାହିକ ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ତା’ପରେ ବଙ୍ଗାଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଯାଇ ନିଜର ଚମତ୍କାରତା ଏବଂ ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ | 2008 ରେ ମୁମ୍ବାଇ କଟିଙ୍ଗ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ସ୍ଵସ୍ତିକା ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। 2015 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଡିଟେକ୍ଟିଭ୍ ବମ୍କିଶ ବକ୍ସିରେ ସ୍ଵସ୍ତିକା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ଥିଲା। ସ୍ଵସ୍ତିକା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଏକ ଟେଲିଭିଜନ ଧାରାବାହିକ, 2020 ରେ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପାଟାଲ ଲୋକ - ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଏବଂ ହଟଷ୍ଟାରରେ ଦିଲ ବେଚାରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। 


ରୁକ୍ମିନି ମିତ୍ର

Rukmini Maitra
Picture: Rukmini Maitra/Instagram

ବଙ୍ଗଳା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଆଉ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ରୁକ୍ମିନି ମିତ୍ର, ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଡିଭା ଯିଏ ଜଣେ ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ | ରୁକ୍ମିନି ରିଲାଏନ୍ସ, ଭୋଡାଫୋନ୍ ଏବଂ ଲାକମେ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ ମଡେଲିଂ କରିଛନ୍ତି | 

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post