ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଯିଦ ଖାଁ ଙ୍କ ନାଁ ରେ ଆଣିଲେ ବଡ଼ ଅଭିଯୋଗ | କହିଲେ ସାଯିଦ ଖାଁ କହିଲେ ତାଙ୍କ ଯୌନାଂଗ କୁ ଛୁଇଁ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ

 ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସାଜିଦ୍ ଖାନ୍ 2015 ରେ ତାଙ୍କର ଯୌନାଂଗକୁ ଫ୍ଲାସ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ଡାକିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଗକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

sherlyn-chopra-accuses-sajid-khan-of-flashing-his-genitals

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସାଜିଦ ଖାନ ପୁଣି ଥରେ  ବଡ଼ ଅଭିଯୋଗରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ମଡେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ସାଜିଦଙ୍କ ସହ 2015 ରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଭୟାନକ ଘଟଣାକୁ ମନେ ପକାଇଛନ୍ତି। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା  ତାଙ୍କୁ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ଡାକିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଗ କୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ଏବଂ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

sherlyn-chopra-accuses-sajid-khan-of-flashing-his-genitals
Picture: Sherlyn Chopra/Twitter

"ଏହା ଏକ ଅଭିଯୋଗ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ସତ୍ୟର ଖୁଲାସା। ଅତୀତର ଆମର ଫୋନ୍ ରେକର୍ଡଗୁଡିକ ସମାନ ବିଷୟରେ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇପାରେ। ତାଙ୍କ ଯୌନାଂଗ କୁ ଫ୍ଲାସ୍ କରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ କେବଳ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ଏବଂ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ କହି ଥିଲେ" ଶେରିଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ଟୁଇଟ୍ କରି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟ ଏକ ଟୁଇଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, "ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏପ୍ରିଲ 2005 ରେ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲି, ମୋ ବାପାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର କିଛି ଦିନ ପରେ, ସେ ତାଙ୍କ ଲିଙ୍ଗକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟରୁ ବାହାର କରି ମୋତେ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ"

ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସାଜିଦ୍ ଖାନଙ୍କୁ #metoo ରେ ଏକାଧିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୋନାଲି ଚୋପ୍ରା, ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଚେଲ ଭାଇଟ  ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ 2018 ରେ ଆଣିଥିଲେ। ସେ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଗତ ବର୍ଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଯୌନ ଶୋଷଣର ନୂଆ ଅଭିଯୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ଡିମ୍ପଲ୍ ପାଲ୍ ନାମକ ଜଣେ ମଡେଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଖାନ୍ ତାଙ୍କୁ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ଭାବରେ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି |

sherlyn-chopra-accuses-sajid-khan-of-flashing-his-genitals
Picture: Sherlyn Chopra/Twitter
ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post