ସାକ୍ସି ମଲିକ୍ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜିମ୍ ପୋଷାକରେ ସବୁଠାରୁ ହଟ କାହିଁକି: ଏଠାରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ଫଟୋ ଦେଖନ୍ତୁ

ସାକ୍ସି ମଲିକ୍, ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଭାରତୀୟ ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ସୋନୁ କେ ଟିଟୁ କି ” ର ବମ୍ ଡିଜି ଡିଜି ଗୀତରେ ପ୍ରଥମେ ଆସିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଭିତରକୁ ଆସିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​| ସାକ୍ସି ମଲିକ୍ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସେକ୍ସି ଟୋନ୍ଡ୍ ଶରୀର ସହିତ ସଫଳତାର ସହିତ ଚମତ୍କୃତ କରିଛନ୍ତି, ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ପ୍ରମୁଖ ଫିଟନେସ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି | 

sakshi-malik-proves-hottest-babe
Source: Sakshi Malik/Instagram

ସେ ଏକ ଫିଟନେସ୍ ଫ୍ରାକ୍ ପରି ମନେହୁଏ ଏବଂ ନିକଟରେ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଖାଲି ଦିନରେ କିମ୍ବା ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନରେ ଅଟକି ରହିଲେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାୟାମ କିମ୍ବା ଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ | ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏକ ଫିଟନେସ୍ ମଡେଲରେ ପରିଣତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପ୍ରମୁଖ ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରେରଣା ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏକ ମହାନ୍ ସେକ୍ସି ଟୋନ୍ଡ୍ ଫିଗର ସହିତ ଫଳ ଦେଉଛି | 






ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଗ୍ଲାମର ନ୍ୟୁଜ ର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଅପଡେଟ ପାଇଁ ଆଜି ହିଁ ଆମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ| ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରି ପ୍ରତିଦିନ ର ଅପଡେଟ ଚେକ କରନ୍ତୁ ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post