ରଶ୍ମି ଦେଶାଇ ତାଙ୍କର ହଟ ବିକିନି👙 ଫଟୋସୁଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଏବଂ କହୁଛନ୍ତି ପ୍ରବାହ ସହିତ ଯାଆନ୍ତୁ 😍

rashami-desai-shares-bikini-shoot-pics
Picture: Rashmi Desai/Instagram

ରଶ୍ମି ଦେଶାଇ ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ବିକିନି ଫଟୋସୁଟ ସହିତ ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ ତାପମାତ୍ରା ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି | ଦିଲ୍ ସେ ଦିଲ୍ ଟକ୍ ଟେଲି ଟିଭି ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୋଲାପୀ ବିକିନିରେ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିକିନି ଫଟୋସୁଟ ଚାରିଟି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖି ଶାନ୍ତ ରହିପାରିବେ ନାହିଁ |

rashami-desai-shares-bikini-shoot-pics
Picture: Rashmi Desai/Instagram

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରଶ୍ମି ଦେଶାଇଙ୍କ ସର୍ବଶେଷ ଫଟୋକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗକୁ ନେଇ ଲେଖିଥିଲେ, ଜୀବନ୍ତ ମର୍ମାଏଡ୍ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲାଇଟ ଇମୋଜି ସହିତ "ହେ ଗାର୍ମି" ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ପ୍ରବାହ ସହିତ ଯାଅ। 

Picture: Rashmi Desai/Instagram

ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ତନୁଜ ବିରୱାନୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଆଗାମୀ ସୋ 'ତନ୍ଦୁର ' ସହିତ ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ନିବେଦିତା ବସୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ସିରିଜ୍ ଉଲୁ ଆପ୍ ରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେବ | ତନ୍ଦୁର ହେଉଛି ଏକ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ଏବଂ ହତ୍ୟା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ କିପରି ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମୋଡ଼ ନେଇଥାଏ, ଏହା ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଥ୍ରୀଲର |

rashami-desai-shares-bikini-shoot-pics
Picture: Rashmi Desai/Instagram

ଏହି ସମୟରେ, ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କୁ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଶୋ ନାଗିନ୍ 4 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଶାଲଖା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ନାଗିନ୍ 4 ପୂର୍ବରୁ, ରାଶିଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ 13 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post