ସେକ୍ସି ପ୍ରଜାକ୍ଟା ମାଲି ନ୍କର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫୋଟୋ ଯାହା ଆପଣ ନ୍କ ହୋସ ଉଡାଇବା

ପ୍ରଜାକ୍ଟା ମାଲି ଜଣେ ମରାଠୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ମରାଠୀ ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ଏହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ 2011 ମସିହାରେ ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଦିନଠାରୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଏବଂ ପ୍ରତିଭା ର ଦିବାନା କରିଲେ । 

Picture: Prajakta Mali/Instagram


ପ୍ରଜାକ୍ଟା ମାଲି ମଧ୍ୟ ଜଣେ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଏବଂ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଭାବରେ 'ମାଇସ୍' ପରି ବିଭିନ୍ନ ନୃତ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମରାଠୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଗୋଲାବର୍ଜି'ରେ ଲାଭାନି (ଯାହା ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନୃତ୍ୟ ରୂପ) ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | 

2013 ରୁ 2015 ମଧ୍ୟରେ ଜି ମରାଠୀରେ ପ୍ରସାରିତ ଲୋକପ୍ରିୟ ମରାଠୀ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ 'ଜୁଲୁନ୍ ୟେଟି ରେସିମଗାଥୀ'ରେ ମେଘନା ଦେଶାଇ ଭୂମିକାରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବ୍ୟାପକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ 'ହାମ୍ପି' (2017), 'ସାଙ୍ଗହାର' (2014) ସମେତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ 2007 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଗାନ୍ଧୀ'ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ମୋ ପିତା '(2007) ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ | 

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post