ମଲାଇକା ଆରୋରା ପୁଲରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରମାଣ ଅଟେ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟରେ ନିୟମିତ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି  | ନିକଟରେ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆଉ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସହିତ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବିମୋହିତ କରିଥିଲେ। ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁଲରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | 

malaika-arora-loves-spending-time-in-the-pool
Picture: Malaika Arora/Instagram


ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ -

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ମଲାଇକା ସୁଇମିଂ ପୁଲ୍ର କଡ଼ରେ ଆଉଜିଥିବାର ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ପହଁରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ପାଣି ବୁନ୍ଦା ଦ୍ୱାରା ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ବାହୁକୁ ମୁହଁରେ ଘୋଡାଇ ପୋଜ୍ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଉଠିବା ଏବଂ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବା ଏବଂ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ଦିନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ସେ ଆଉ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ପୁଷ୍କରିଣୀରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ସେ କ୍ୟାମେରାରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସବୁଜ ଏବଂ କଳା ବିକିନିରେ ଥିଲେ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post