ମଲାଇକା ଆରୋରା ତାଙ୍କର ଏକ ଚମତ୍କାର ଫଟୋ ସେୟାର କରଛନ୍ତି

ମଲାଇକା ଆରୋରା ଫିଟ୍ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ରହିବା ବିଷୟରେ ଆମେ ଜାଣୁ | ଯେତେବେଳେ ଆମେ ପ୍ରାୟତମଲାଇକା ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜିମ୍ ପୋଷାକ କିମ୍ବା କାଜୁଆଲ୍ ପୋଷାକରେ ସହରରେ ଦେଖୁ, ଆଜି ସେ କିଛି ଜିନିଷ ବଦଳାଇଲେ | ଫିଟନେସ୍ ଡିଭା, କିନ୍ତୁ ଘରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଉତ୍ସବ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଚମତ୍କାର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଏକ ଧଳା ଏବଂ ସୁନା ଲୁକ୍ ରେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ  ପାଇଁ ପୋଜ୍ ଦେଇଥିଲେ |

malaika-arora-ditches-her-sunday-white-and-gold
Picture: Malaika Arora/Instagram


ଫଟୋରେ, ମଲାଇକା ଏକ ଧଳା କୋ-ଅର୍ଡ ସେଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଫଟୋ ସେୟାର କରି ମଲାଇକା ଲେଖିଛନ୍ତି, ହେଲୋ ରବିବାର ..... ହସ ଖୁସି ହୁଅ। ଏହି ସମୟରେ, ଡିସେମ୍ବର ମାଲାଇକାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ମାସ ପରି ମନେହୁଏ ଯେହେତୁ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଉତ୍ସବର ଘଟଣା ସେୟାର କରି ଚାଲିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଘର ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅତିଥି ଆୟୋଜନ କରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ମଲାଇକା ସବୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ମଲାଇକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଯେଉଁଥିରେ କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବଂ କରିସ୍ମା କପୁର ଏକ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ। 



ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post