ନା ଡ୍ରିମ 11 ନା ଭିଭୋ, କୌଣସି ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକ ବିନା ହେଇ ପାରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021

ନିଆର ସବୁଠୁ ବଡ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍, ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ପୁଣି ଥରେ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକ ବିନା ହେଇ ପାରେ | ଆଇପିଏଲ୍ ର ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକ ଡ୍ରିମ୍ 11 ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ 31 ଡିସେମ୍ବରରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି | ବର୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଇପିଏଲ୍ ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ (Iplt20.com) କିମ୍ବା ଆଇପିଏଲ୍ ର କୌଣସି ପ୍ରେସ୍ ଏ ବିଷୟ ରେ କିଛି କହିନାହାନ୍ତି |

ipl-2021-title-sponsor-no-dream11-vivo


ଭିଭୋ ହେଇ ପାରେ କି ଏହି ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ର ପ୍ରଯୋଜକ 

ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁରୁଣା ପ୍ରଯୋଜକ ଭିଭୋ କୁ ଫେରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ କାରଣ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ପାଇଁ ବିସିସିଆଇ ଏକ ନୂତନ ଟେଣ୍ଡର ସହିତ ବାହାରକୁ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ପୂର୍ବରୁ ଚାଇନା ବିରୋଧୀ ଭାବନା ପରେ ବିସିସିଆଇ VIVO ସହିତ ସେମାନଙ୍କର 440 Cr ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରାୟୋଜକ ଚୁକ୍ତି ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛି। 


ଡ୍ରିମ 11 କାହିଁକି ହେବ ନାହିଁ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ର ପ୍ରଯୋଜକ 

ଚୁକ୍ତିନାମା ସ୍ୱାକ୍ଷର ସମୟରେ, ଡ୍ରିମ୍ 11 ସମାନ ମୂଲ୍ୟରେ IPL 2022 କୁ ଅଧିକାର ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ବିସିସିଆଇ ସହିତ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବିସିସିଆଇ ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅଟକି ରହିଲା ଏବଂ ଶେଷରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଶୀଜନ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ପାଇଁ ଚୁକ୍ତି ସ୍ୱାକ୍ଷରିତ ହୋଇଥିଲା |


ବୋର୍ଡରେ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକ ବିନା ନିଲାମ କରାଯିବ କି?

ଚେନ୍ନାଇରେ 18 ଫେବୃଆରୀରେ ଆଇପିଏଲ୍ ନିଲାମ କରିବାକୁ ବୋର୍ଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନଠାରୁ 3 ସପ୍ତାହରୁ କମ୍ ଅଟେ। ଆଇପିଏଲ୍ ନିଲାମ ପୂର୍ବରୁ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ ଚୂଡାନ୍ତ କରିବା ବିସିସିଆଇ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ |

ଆଇପିଏଲ୍ ନିଲାମ ହେଉଛି ଏକ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଏବଂ ବହୁ ହାଇପେଡ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ଯେଉଁଠାରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକ ବିରାଟ ମାଇଲେଜ୍ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଚେନ୍ନାଇରେ ନିଲାମ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକ ବିନା |

ମାତ୍ର ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି "ନୂତନ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକ ପାଇଁ ଟେଣ୍ଡର ହେଉଛି ଏକମାତ୍ର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବିକଳ୍ପ | ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଚୁକ୍ତି ପ୍ରାୟ ଅଧା ଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ସମାନ ଭାବରେ ଜାରି ରଖିପାରିବା ନାହିଁ | VIVO କୁ ଫେରିବା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ନୂତନ ଟେଣ୍ଡର ଏବଂ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ଉପରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୀଘ୍ର ନିଆଯିବ"

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଓ  ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post