85 କୋଟି ଟଙ୍କା ହେଉଛି IPL ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପର୍ସ ପାଇଁ, କୋଉ ଟିମ ପାଖରେ କେତେ ଟଙ୍କା ବାକି ଅଛି ଜାଣନ୍ତୁ

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) 2021 ର ନିଲାମ ଫେବୃଆରୀ 11 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଏବଂ ବୋର୍ଡ ଜାନୁଆରୀ 20 କୁ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମୁକ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକା ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଆଠଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ସମୟ ସୀମା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। 

ipl-2021-auction-85-cr-is-purse-for-ipl-franchisesPicture: Wikipedia (CC Licensed - Google)

ତଥାପି, ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚୂଡାନ୍ତ ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ (ଆଇପିଏଲ୍ 2021) ର 14 ତମ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ କୌଣସି ମେଗା ନିଲାମ କରାଯିବ ନାହିଁ | ଏହା ବଦଳରେ ବିସିସିଆଇ ମିନି ନିଲାମ କରିବ। ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଦୁଇଟି ନୂତନ ଦଳ ଆସିବା ପରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମେଗା ପ୍ଲେୟାର ନିଲାମ କରାଯିବ।

IPL 2021 ନିଲାମ କିପରି କାମ କରିବ

  • ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଜାନୁଆରୀ 20 ସୁଦ୍ଧା ମୁକ୍ତ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷିତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକା ଦାଖଲ କରିବେ
  • ମିନି ନିଲାମ ପାଇଁ ପର୍ସ ନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବ ଯେ ଦଳଗୁଡ଼ିକ କେତେ ଟଙ୍କା ବାକି ରହିଛନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ସ୍ଥିର ହେବା ପରେ


ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ମିନି ନିଲାମରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ କିପରି ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ ?

  • ବର୍ତ୍ତମାନର ଖେଳାଳିଙ୍କ ସେଟ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସହିତ IPL 2020 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୁକ୍ତି କରିଛି | ମିନି-ନିଲାମ ପୂର୍ବରୁ ବିସିସିଆଇ ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସେହି ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ପଚାରିକତା ସମାପ୍ତ କରିବ ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ IPL 2021 ପାଇଁ ଦଳ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |
  • ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ରାଇଟ୍ ଟୁ ମ୍ୟାଚ୍ (ଆରଟିଏମ୍) ଅପ୍ସନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ତିନୋଟି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖେଳାଳୀ ଏବଂ ଆହୁରି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ରଖିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ ଅଛି

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ

  • ବଳକା ପର୍ସ - 0.15 କୋଟି ଟଙ୍କା
  • CSK IPL 2020 ଦଳ : ଏମଏସ ଧୋନି, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଏମ ବିଜୟ, ନାରାୟଣ ଜଗଦେସନ, ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, କେଏମ ଆସିଫ, ଜୋଶ ହାଜଲେଉଡ, କେଦାର ଯାଦବ, ହରଭଜନ ସିଂ, କର୍ଣ୍ଣ ଶର୍ମା, ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା, ଅମ୍ବାତି ରାୟଡୁ, ସୁରେଶ ରାଇନା, ଇମ୍ରାନ ତରୁଣ ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ମିଚେଲ ସାଣ୍ଟନର୍, ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ, ଲୁଙ୍ଗି ନିଗିଡି, ସାମ କୁରାନ୍, ମୋନୁ କୁମାର, ସଚିନ ୱାଟସନ, ସାଇ କିଶୋର
  • ରଖାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ: ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, ଦୀପକ ଚହର, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ସାମ୍ କୁରାନ୍, ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍, ଏମ୍.ଏସ୍ ଧୋନି, ସୁରେଶ ରାଇନା, ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ
  • ରଖାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ: ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା, ମିଚେଲ ସାଣ୍ଟନର୍, ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ, ଲୁଙ୍ଗି ନିଗିଡି, ଜୋସ୍ ହାଜଲେଉଡ୍, କର୍ଣ୍ଣ ଶର୍ମା, ସାଇ କିଶୋର
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାର ଦେଖାଯିବ: କେଦାର ଯାଦବ, ଇମ୍ରାନ ତାହିର, ସଚିନ ୱାଟସନ, ନାରାୟଣ ଜଗଦେସନ, ଏମ ବିଜୟ, ହରଭଜନ ସିଂ, ମୋନୁ କୁମାର

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ 

  • ବଳକା ପର୍ସ: 1.95 କୋଟି ଟଙ୍କା
  • MI IPL 2020 ଦଳ: ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଶେର୍ଫେନ୍ ରାଉଟରଫୋର୍ଡ, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଅନମୋଲପ୍ରୀତ ସିଂ, କ୍ରିସ୍ ଲିନ୍, ସରଭ ତିୱାରୀ, ଧାୱାଲ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ମିଚେଲ ମ୍ୟାକଲେନାଗାନ, ରାହୁଲ ଚହର, ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ, ମୋହସିନ୍ ଖାନ, ପ୍ରିନ୍ସ ବାଲୱନ୍ତ ରାୟ ସିଂ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଜୟନ୍ତ ଯାଦବ, କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ, କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଅନୁକୁଲ ରୟ, ନାଥାନ୍ କୁଲଟର-ନାଇଲ୍, ଇଶାନ୍ କିଶାନ୍, କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍, ଆଦିତ୍ୟ ତର |
  • ରଖାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ: ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ, କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍, ରାହୁଲ ଚହର, ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ, କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଜୟନ୍ତ ଯାଦବ, ଇଶାନ କିଶନ
  • ଯେଉଁ ଖେଳାଳିମାନେ ଆଇପିଏଲ 2021 ରେ ରଖାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି: ଶେରଫେନ୍ ରଥରଫୋର୍ଡ୍, ଅନମୋଲପ୍ରୀତ ସିଂ, ମୋହସିନ୍ ଖାନ୍, ପ୍ରିନ୍ସ ବଲୱନ୍ତ ରାୟ ସିଂ, ନାଥନ୍ କୁଲଟର-ନାଇଲ୍, ଅନୁକୁଲ ରୟ
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାର ଦେଖାଯିବ: ସରଭ ତିୱାରୀ, ଧାୱନ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି, ମ୍ୟାକଲେନାଗାନ୍, କ୍ରିସ୍ ଲିନ୍, ଡିଜିଭାଇ ଦେଶମୁଖ, ଆଦିତ୍ୟ ତର

ରୟାଲ ଚାଲେଞ୍ଜ ବାଙ୍ଗାଲୋର 

  • ବଳକା ପର୍ସ: 6.4 କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ଆରସିବି ଆଇପିଏଲ 2020 ଦଳ: ବିରାଟ କୋହଲି, ମୋଇନ ଅଲି, ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ, ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ପୱନ ନେଗି, ଉମେଶ ଯାଦବ, ଗୁରୁକେରାଟ ମନ, ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକଲ, ଶିବମ ଦୁବେ, ୱାଶିଂଟନ ସୁନ୍ଦର, ନବଦୀପ ସାଇନି, ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ, କ୍ରିସ ମୋରିସ , ଜୋଶୁଆ ଫିଲିପେ, କେନ୍ ରିଚାର୍ଡସନ, ପାଭନ୍ ଦେଶପାଣ୍ଡେ, ଡାଲ୍ ଷ୍ଟେନ୍, ଶାହାବାଜ ଆହାମାଡ, ଇସୁରୁ ଉଦାନା |
  • ଖେଳାଳି ଯେଉଁମାନେ IPL 2021 ରେ ରଖାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ: ବିରାଟ କୋହଲି, ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକଲ, ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ନବଦୀପ ସାଇନି
  • ଯେଉଁ ଖେଳାଳିମାନେ IPL 2021 ରେ ରଖାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି: ଶିବମ୍ ଦୁବେ, ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ଜୋଶୁଆ ଫିଲିପେ, ଗୁରୁକେରାତ୍ ମନ୍, ପୱାନ୍ ନେଗି, ଇସୁରୁ ଉଦାନା, ପାଭନ୍ ଦେଶପାଣ୍ଡେ, ଶାହାବାଜ ଆମାଦ୍
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳୀ, ଯେଉଁମାନେ IPL 2021 ରେ ପ୍ରସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାର ଦେଖାଯିବେ: ଡେଲ ଷ୍ଟେ, ଉମେଶ ଯାଦବ, ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ, ମୋଇନ ଅଲି, କ୍ରିସ ମୋରିସ, ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ, କେନ ରିଚାର୍ଡସନ

କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ 

  • ବଳକା ପର୍ସ: 8.5 କୋଟି ଟଙ୍କା
  • କେକେଆର୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଦଳ: ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ, ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ, ହ୍ୟାରି ଗୁର୍ନି, କମଲେଶ ନାଗାର୍କୋଟି, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ଲକି ଫର୍ଗୁସନ୍, ନୀତୀଶ ରାଣା, ପ୍ରସାଦ କୃଷ୍ଣ, ରିଙ୍କୁ ସିଂ, ସନ୍ଦୀପ ୱାରିଅର୍, ଶିବମ୍ ମାଭି, ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ସିଦ୍ଧେଶ ଲଡ, ସୁନୀଲ ନାରିନ, ପାଟ କମିନ୍ସ ଇଏନ୍ ମୋର୍ଗାନ୍, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ଟମ୍ ବଣ୍ଟନ୍, ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ, କ୍ରିସ୍ ଗ୍ରୀନ୍, ଏମ୍ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ, ପ୍ରବୀଣ ତାମ୍ବେ, ନିଖିଲ ନାଏକକେଆରଙ୍କ ସମ୍ଭାବ୍ୟ
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ଯେଉଁମାନେ ରଖାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ: ଇଓଏନ୍ ମୋର୍ଗାନ୍, ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ, ଶୁବମାନ ଗିଲ, ଲକି ଫର୍ଗୁସନ୍, ନୀତୀଶ ରାଣା, କମଲେଶ ନାଗାର୍କୋଟି, ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ପ୍ରସାଦ କୃଷ୍ଣ, ଶିବମ ମାଭି ପ୍ଲେୟାର ଯେଉଁମାନେ ଆଇପିଏଲ 2021 ରେ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି: ରିଙ୍କୁ ସିଂ, କ୍ରିସ୍ ଗ୍ରୀନ୍, ଟମ୍ ବଣ୍ଟନ୍, ସନ୍ଦୀପ ୱାରିଅର୍, ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ପ୍ଲେୟାର, 
  • ଯେଉଁମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ରେ ଏକ୍ଜିଟ୍ ଦ୍ୱାର ଦେଖାଯିବେ: ସୁନୀଲ ନାରିନ, ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ

ଦିଲ୍ଲୀ କାପିଟାଲ

  • ବଳକା ପର୍ସ: 9 କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ଡିସି ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଦଳ: ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର୍, ପ୍ରୀତି ଖାଁ, ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାନେ, ଶିଖର ଧାୱନ, ଡାନିଏଲ୍ ସାମସ୍, ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା, ଅମିତ ମିଶ୍ର, ଆବେଶ ଖାନ, ସନ୍ଦୀପ ଲାମିଚାନେ, କାଗିସୋ ରାବାଡା, କେମୋ ପାଲ, ମୋହିତ ଶର୍ମା, ଲଲିତ ଯାଦବ, ଅକ୍ଷାର ପଟେଲ, ହର୍ଷଲ ପଟେଲ, ଆର ଅଶ୍ୱିନ୍, ମାର୍କସ୍ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍, ଅନ୍ରିଚ୍ ନର୍ଟେଜେ, ish ଷଭ ପନ୍ତ, ଆଲେକ୍ସ କେରେ, ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟର, ତୁଶର ଦେଶପାଣ୍ଡେ
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ଯେଉଁମାନେ ରଖାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ: ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, କାଗିସୋ ରାବାଡା, ମାର୍କସ୍ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍, ଶିଖର ଧାୱନ, ଷଭ ପନ୍ତ, ଅନ୍ରିଚ୍ ନର୍ଟେଜେ, ଆର ଅଶ୍ୱିନ୍ ପ୍ଲେୟାର 
  • ଯେଉଁମାନେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ରେ ରଖାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି: ଆକ୍ସର ପଟେଲ, ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟର, ତୁଶର ଦେଶପାଣ୍ଡେ, ସନ୍ଦୀପ ଲାମିଚାନେ, ପ୍ରୀତି ଖାଁ, ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାନେ, ହର୍ଷଲ ପଟେଲ 
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବାହାର ଦ୍ୱାର ଦେଖାଯିବ: ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା, ଅମିତ ମିଶ୍ର, ଡାନିଏଲ ସାମସ, ଆଭେଶ ଖାନ, ଆଲେକ୍ସ କେରେ, ମୋହିତ ଶର୍ମା, କିମୋ ପାଲ

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ 

  • ବଳକା ପର୍ସ: 16.5 କୋଟି ଟଙ୍କା 
  • KXIP IPL 2020 ଦଳ: କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ (ଗ), କ୍ରିସ୍ ଗେଲ, ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ, କରୁଣ ନାୟାର, ସରଫରାଜ ଖାନ, ମନଦୀପ ସିଂ, ଶେଲଡନ କୋଟ୍ରେଲ, ଇଶାନ ପୋରେଲ, ରବି ବିଷ୍ଣୁ, ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ମୁଜିବ ଉର ରହମାନ, ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ, ହାର୍ଦ୍ଦସ ଭିଲଜୋଏନ୍, ଏମ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ , ଜେ ସୁଚିଥ୍, ହରପ୍ରୀତ ବ୍ରା, ଦର୍ଶନ ନାଲକାଣ୍ଡେ, ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ, ଜେମ୍ସ ନିଶାମ, କ୍ରିସ ଜୋର୍ଡାନ, କୃଷ୍ଣପ୍ପା ଗୋଥାମ, ଦୀପକ ହୁଡା, ତାଜିନ୍ଦର ସିଂ ଧିଲନ, ନିକୋଲାସ ପୁରାନ, ପ୍ରଭାସମ୍ରନ ସିଂ
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ଯେଉଁମାନେ ରଖାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ: କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ, ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ, ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ରବି ବିଷ୍ଣୁ, ନିକୋଲାସ ପୁରାନ, ମନଦୀପ ସିଂ, କ୍ରିସ ଜୋର୍ଡାନ, ମୁରୁଗାନ ଅଶ୍ୱିନ, ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ
  • ଯେଉଁ ଖେଳାଳିମାନେ IPL 2021 ରେ ରଖାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି: କ୍ରିସ୍ ଗେଲ୍, ଦୀପକ ହୁଡା, ଜେମ୍ସ ନିଶାମ, କୃଷ୍ଣପ୍ପା ଗୋଥାମ, ଜେ ସୁଚିଥ, ତାଜିନ୍ଦର ସିଂ ଧିଲନ୍, ଦର୍ଶନ ନାଲକାଣ୍ଡେ
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳୀ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାର ଦେଖାଯିବେ: ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ, ଶେଲଡନ୍ କୋଟ୍ରେଲ, ମୁଜିବ ଉର ରହମାନ, ସରଫରାଜ ଖାନ, କରୁଣ ନାୟାର, ଇଶାନ ପୋରେଲ, ହାର୍ଡ଼ସ ଭିଲଜୋଏନ୍, ପ୍ରଭାସମ୍ରନ୍ ସିଂ

ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ 

  • ବଳକା ପର୍ସ: 10.1 କୋଟି ଟଙ୍କା
  • SRH IPL 2020 ଦଳ: କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ, ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର, ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ, ବିରାଟ ସିଂ, ପ୍ରିୟ ଗର୍ଗ, ଅବଦୁଲ ସମାଦ, ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର, ଖାଲିଲ ଅହମ୍ମଦ, ସନ୍ଦୀପ ଶର୍ମା, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କ aul ଲ, ବିଲି ଷ୍ଟାନଲେକ, ଟି ନାଟାରାଜନ, ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା, ଶାହବାଜ ନାଡିମ, ଜାସନ ହୋଲ୍ଡର ଫାବିଆନ୍ ଆଲେନ୍, ବିଜୟ ଶଙ୍କର, ମହମ୍ମଦ ନବୀ, ରସିଦ ଖାନ, ସଞ୍ଜୟ ଯାଦବ, ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ, ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହା, ଶ୍ରୀବାତ୍ ଗୋସ୍ୱାମୀ, ବଭାନାକା ସନ୍ଦୀପ, ବେସିଲ ଥାମ୍ପି
  • ରଖାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ: ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର, ରସିଦ ଖାନ, କେନ ୱିଲିୟମସନ, ଟି ନାଟାରାଜନ, ଜେସନ ହୋଲ୍ଡର, ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ, ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହା
  • ଯେଉଁ ଖେଳାଳିମାନେ ଆଇପିଏଲ 2021 ରେ ରଖାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି: ପ୍ରିୟ ଗର୍ଗ, ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ, ଅବଦୁଲ ସମଦ, ଖାଲିଲ ଅହମ୍ମଦ, ସନ୍ଦୀପ ଶର୍ମା, ଶାହାବାଜ ନାଦିମ, ବିଜୟ ଶଙ୍କର, ମହମ୍ମଦ ନବୀ, ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା |
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାର ଦେଖାଯିବ: ବିଲି ଷ୍ଟାନଲେକ୍, ମିଚେଲ ମାର୍ଶ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କ aul ଲ୍, ସଞ୍ଜୟ ଯାଦବ, ଶ୍ରୀବାତ୍ ଗୋସ୍ୱାମୀ, ବାଭାନାକା ସନ୍ଦୀପ

ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ 

  • ବଳକା ପର୍ସ: 14.75 କୋଟି
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ IPL 2020 ଦଳ: ଆର.ଆର. ଆଣ୍ଡ୍ରିୟୁ ଟାଇ, ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ, ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ, ଶଶାଙ୍କ ସିଂ, ଯଶସ୍ୱୀ ଜ is ସୱାଲ, ଅନିରୁଦ୍ଧ ଯୋଶୀ, ଟମ କୁରାନ, ଜୋସ ବଟଲର, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଅନୁଜ ରାୱତ
  • ଯେଉଁ ଖେଳାଳିମାନେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ରେ ରଖାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ: ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ, ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚର, ଜୋସ୍ ବଟଲର, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ରାହୁଲ ଟିୱାଟିଆ, ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ, କାର୍ତ୍ତିକ ଟାଗି, ଟମ କୁରାନ
  • ଯେଉଁ ଖେଳାଳିମାନେ ଆଇପିଏଲ 2021 ରେ ରଖାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି: ରିୟାନ୍ ପାରାଗ, ଶ୍ରେୟାସ ଗୋପାଳ, ଓଶାନ ଥୋମାସ, ଯଶସ୍ୱୀ ଜ is ସୱାଲ, ଶଶାଙ୍କ ସିଂ, ମାୟାନକ ମାର୍କାଣ୍ଡେ, ଅନିରୁଦ୍ଧ ଯୋଶୀ, ଡେଭିଡ ମିଲର
  • ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାର ଦେଖାଯିବ: ଶ୍ରେୟାସ ଗୋପାଳ, ବରୁଣ ଆରୋନ, ଆକାଶ ସିଂ, ଅନୁଜ ରାୱତ, ମହିପାଲ ଲୋମୋର, ଜୟଦେବ ଉନାଦକାଟ, ରବିନ୍ ଉଥାପ୍ପା, ଆଣ୍ଡ୍ରିୟୁ ଟାଇ

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post