ଭାଇରାଲ୍! ନୋରା ଫତେହିଙ୍କ ହଟ ଅନ୍ତରଂଗ ଭିଡିଓ ଆଉ ଥରେ ଭାଇରଲ - ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ନୋରା ଫତେହି ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ହଟ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ | ସେ ତାଙ୍କର ସେକ୍ସି ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋକୁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରନ୍ତି |

hottest-private-moments-nora-fatehi

ଗୁରୁବାର ଦିନ, ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଏବଂ ଅଭିନେତା ନିଜର ବ୍ୟାୟାମ ଶେଷ କରିବା ପରେ ଯୋଗ ମ୍ୟାଟରେ ଏକ ସୁଲଟ୍ରି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ନିକଟରେ ସେ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱାଙ୍କ ନାଚ୍ ମେରୀ ରାନୀଙ୍କ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ୟୁଟ୍ୟୁବରେ 300 ମିଲିୟନ୍ ଭ୍ୟୁ ମାର୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

ନୋରା ବର୍ତମାନ ଅଭିଷେକ ଦୁଧାୟାଙ୍କ ଭୁଜ୍: ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମୁକ୍ତିଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା 1971 ଭାରତ-ପାକିସ୍ଥାନ ଯୁଦ୍ଧର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଉପରେ ହୋଇଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ଶରଦ କେଲକର ଏବଂ ଆମି ଭିର୍କ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଓ  ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post