ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର, ଏହା ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ସେକ୍ସ ସମୟ ଏବଂ ବୀଜ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ

ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ପ୍ରାକୃତିକ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ମିଶ୍ରିତ ହୋଇଥାଏ | ତେଣୁ, ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଖାଇବା ଠିକ୍ | କିନ୍ତୁ ଯଦି କେହି ଯୌନ ଶକ୍ତିର ଶକ୍ତି ବଢାଇବା ପାଇଁ ସଠିକ୍ ଉପାୟ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ସେମାନେ ଇଂରାଜୀ ଔଷଧ କିମ୍ବା କ୍ୱାକ୍ସର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି |ଶାରୀରିକ ଦୁର୍ବଳ ଥିବା ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ଶାରୀରିକ ଦୁର୍ବଳତା ହେତୁ ଯୌନ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟଙ୍କା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୁଏ। ଦାବି ଉପରେ ଉଭୟ ଜୀବନ କିମ୍ବା ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହି ଘରୋଇ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଯୌନ ସମୟ କିମ୍ବା ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡିକ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କ୍ଷତି ଘଟିବ ନାହିଁ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି |

home-remedies-to-boost-sexual-power
©CC Licensed - Google (SnappyGoat)

ଜଙ୍କ୍ ଫୁଡ୍, ପ୍ରୋଟିନ୍ ଅଭାବ, ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଜୀବନ, ନିଶା ସେବନ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି, ତେବେ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର ମଧ୍ୟ କାମ କରିନପାରେ | ତେଣୁ ଏପରି ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ଅଭ୍ୟାସ ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ |

ଲିଙ୍ଗ ଆକାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା, ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍ ଦେଖି ପାଗଳ ହେବା, ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ସେକ୍ସ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ ଠିକ୍ ଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଯୌନ ଶକ୍ତିକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତି | ତେଣୁ, ଆପଣଙ୍କର ଯୌନ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାକୁ ସଠିକ୍ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ହୃଦଘାତ କିମ୍ବା ମଧୁମେହରେ ପୀଡିତ, ତେବେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ଖାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ |


1 

ଖଜୁରୀ 

home-remedies-to-boost-sexual-powe
©Amazon

ଖଜୁରୀରେ କ୍ୟାଲସିୟମ ଭରପୂର ଅଟେ | ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ, ଏହାକୁ ନିୟମିତ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | କ୍ଷୀରରେ ଖଜୁରୀ ଫୁଟାଇବା ଏବଂ ରାତିରେ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଯୌନ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ | ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ, 100 ଗ୍ରାମ ଖଜୁରୀ ଖାଆନ୍ତୁ | ଯେକୌଣସି ତେଜରାତି ଦୋକାନ କିମ୍ବା ଅନଲାଇନ୍ ସାଇଟରେ ସହଜରେ ମିଳିପାରିବ | ଏହା ମଧ୍ୟ କମ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥାଏ |


2 

ଅଇଁଲା  

home-remedies-to-boost-sexual-powe
©CC Licensed - Google

ଅଇଁଲା ସୁସ୍ଥ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି | ଆଖି, କେଶ ଆମଲା ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହୋଇଥାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆମଲା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ଯୌନ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆମଲା ପାଉଡରରେ ଗୋଟିଏ ଚାମଚ ମହୁ ମିଶାଇ ଦିନକୁ ଦୁଇଥର ଖାଆନ୍ତୁ |


3 

ଅଶ୍ୱଗନ୍ଧା  

home-remedies-to-boost-sexual-powe
©CC Licensed - Google

ଏହା ଏକ ପୁରୁଣା ରାସାୟନିକ ଔଷଧ | ଶୁକ୍ର ଧାତୁର ପରିମାଣ ଏହାର ଗ୍ରହଣ ହେତୁ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ | ଟେଷ୍ଟୋଷ୍ଟେରନ୍ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଅଶ୍ୱଗନ୍ଧା କାମ କରେ | ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ସେମାନଙ୍କର ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅଶ୍ୱଗନ୍ଧା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ଏହା ବାସ୍ତବରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ | ଉତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ ସକାଳ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କ୍ଷୀର ସହିତ ଅଧା ଚାମଚ ଅଶ୍ୱଗନ୍ଧା ପାଉଡର ନିଅନ୍ତୁ।


4 

ରସୁଣ ଏବଂ ପିଆଜ  

home-remedies-to-boost-sexual-powe
©CC Licensed - Google

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ପନିପରିବା ସହିତ ରସୁଣ ଏବଂ ପିଆଜ ଖାଇଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଭିନ୍ନ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧିରେ ରସୁଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ପ୍ରତିଦିନ ଦୁଇରୁ ତିନି ଗୁଣ୍ଡ ରସୁଣ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପିଆଜ ମଧ୍ୟ ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବ | ବିଶେଷକରି ଧଳା ପିଆଜ ଖାଇବା ଠିକ୍ ବୋଲି ଧରାଯାଏ | ସାଲାଡରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ |


5 

ଶୀଲାଜିତ୍  

home-remedies-to-boost-sexual-powe
©CC Licensed - Google

ଆୟୁର୍ବେଦରେ ଶୀଲାଜିତ ଯୌନ ବୃଦ୍ଧିକାରୀ ଏବଂ ବୀଜାଣୁ ବୃଦ୍ଧିକାରୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି। ଆୟୁର୍ବେଦିକ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ କ୍ଷୀର ସହିତ ଶୀଲାଜିତ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଶୀଲାଜିତ୍ କିଣିବାବେଳେ ନକଲି ଏବଂ ଅସଲି ଚିହ୍ନଟ କରନ୍ତୁ, ତେବେ ଆପଣ ଯାଇ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post